Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ekologiškas indų plovimas: anglies pėdsaką mažinančios ir energiją taupančios indaplovės

  •    •  9:12, 2023-11-09
Asociatyvi nuotr.
1a.lt nuotr.

Modernus gyvenimo būdas neabejotinai atneša mums daug privalumų ir patogumų, tačiau jis taip pat kelia ir papildomų iššūkių, susijusių su aplinka. Viena iš didžiausių problemų, su kuria susiduriame, yra aplinkos tarša ir anglies dioksido emisija. Sparčiai besivystant technologijoms ir didėjant visuomenės sąmoningumui, žmonės ieško būdų, kaip galėtų sumažinti savo namų anglies pėdsaką. 

 

To pasiekti padeda energiją tausojančios indaplovės bei kita virtuvės technika. Kviečiame sužinoti visą svarbiausią informaciją apie energijos efektyvumą ir buitinę techniką. Rinkdamiesi atsakingai sumažinsite aplinkos taršą, gyvensite ekologiškiau ir tausosite mūsų visų namus. Dalinamės aplinką tausojančia buitine technika, energetinio efektyvumo klasėmis bei žinomų prekių ženklų indaplovių modeliais. 

 

Šaldytuvai, skalbimo mašinos ir kita namų technika sunaudoja daug energijos? Rinkitės energiją tausojančias indaploves

 

Šaldytuvai, skalbimo mašinos ir kiti namų prietaisai per metus sunaudoja nemažai elektros energijos. Šaldytuvai yra vieni populiariausių buitinės technikos prietaisų. Juos randame kiekvienuose namuose, jie veikia ir naudoja elektros energiją visą parą, visus metus. Skalbimo mašinos taip pat yra itin dažnai naudojamos, ypač didesnėse šeimose. 

 

Visa namuose naudojama buitinė technika, įskaitant indaploves, gali tausoti energijos bei vandens sąnaudas. Aukštesnės energijos efektyvumo klasės indaplovės sunaudoja mažiau vandens nei plaunant indus rankomis. Indaplovės vienam plovimui sunaudoja apie 11 l vandens, o plaudami rankomis išleidžiame 4–8 litrus vos per kelias minutes. 

 

Šiuolaikinės technologijos užtikrina dar švaresnius rezultatus. Be to, galima pasirinkti atitinkamos energijos klasės prietaisą. Europoje energijos klasės yra žymimos raidėmis nuo A+++ iki D:

 

  • A+++. Tai yra pati taupiausia energetinė klasė, žyminti efektyvius ir energijos sąnaudas mąžinančius prietaisus. 

 

  • A++. Tai yra pakankamai taupi energetinė klasė, žyminti itin efektyvius, tačiau ne tokio aukšto lygio kaip A+++ prietaisus.

 

  • A+. Tai yra efektyvi energetinė klasė, žyminti taupius prietaisus.

 

  • A. Tai yra standartinė energetinė klasė, žyminti pakankamai efektyvius prietaisus. Vis tik, jų energijos sąnaudos yra didesnės nei A+, A++ ir A+++.

 

  • B. Tai yra vidutinė energinė klasė, žyminti daugiau energijos sunaudojančius prietaisus.

 

  • C ir žemiau. Tai yra pati žemiausia energetinė klasė, žyminti prietaisus su didelėmis energijos sąnaudomis.

 

Energiją tausojančios įmontuojamos indaplovės

 

Energetinis efektyvumas virtuvėje tampa vis svarbesnis mūsų kasdieniniame gyvenime, todėl reikia rinktis atsakingai ir prisidėti prie tvaraus vartojimo. Dalinamės ekonomiškais, patikimų prekių ženklų indaplovių modeliais.

 

„Whirlpool W8I HT58 T“ indaplovės

 

 

Nuotrauka: 1a.lt

 

Įmontuojamos indaplovės „Whirlpool W8I HT58 T“ turi itin populiarius ir puikiais atsiliepimais pasižyminčius „Spaceclean“ stalčius. 6TH SENSE technologija pasižymi išmaniais davikliais, stebinčiais plovimo ciklą ir automatiškai nustatančiais indų nešvarumų lygį. Pusinės įkrovos funkcija tausoja energijos sąnaudas. Visa tai padeda sutaupyti iki 50 proc. energijos ir plovimui suvartojamo vandens.

 

Šių indaplovių triukšmo lygis yra tik 38 dBa, o „Naturaldry“ funkcija užtikrina natūralų džiovinimą programos pabaigoje. „Maxispace“ talpykla ir trečias stalčius talpina daug indų, o „Extraspace“ technologija leidžia juos sudėti vertikaliai, taip sutaupant dar daugiau vietos. Išimamas viršutinis krepšys ir „Flexispace“ moduliniai krepšeliai leidžia pritaikyti indaplovės erdvę pagal poreikius, o „Supersilent“ funkcija užtikrina tylų veikimą. „Whirlpool W8I HT58 T“ energijos efektyvumo klasė – B.

 

„Beko BDIN38644D“ indaplovės

Nuotrauka: 1a.lt

 

„Beko BDIN38644D“ yra įmontuojamos indaplovės, turinčios 16 indų komplektų skaičių. Šios indaplovės naudoja „CornerIntense“ technologiją, kuri užtikrina, kad net ir prietaiso kampuose esantys indai bus kruopščiai išplaunami. Jos taip pat turi trečiąjį standartinį krepšelį stalo įrankiams, sulankstomas atramas puodams ir keptuvėms, LED ekraną ir 8 plovimo programas, įskaitant greitąją ir ekologišką.

 

Šios išmanios indaplovės gali būti valdomos naudojant „Mi Home“ programėlę arba balsu per „Google Assistant“ bei „Amazon Alexa“. Indaplovės triukšmo lygis yra 46 dBA. Per vieną plovimo ciklą šis modelis sunaudoja 9,5 l vandens ir 0,768 kWh energijos. Įranga yra lengvai valoma ir puikiai tiks tiems, kurie ieško patogios, taupios ir efektyvios indaplovės. „Beko BDIN38644D“ energijos efektyvumo klasė – C.

 

„Bosch SMV8YCX03E“ indaplovės

 

Nuotrauka: 1a.lt

 

„Bosch SMV8YCX03E“ yra įmontuojama indaplovė, turinti 16 indų komplektų skaičių. Šios indaplovės naudoja technologiją „Zeolith“, leidžiančią puikiai išdžiovinti indus naudojant mažiau energijos. Jos taip pat turi „Intelligent Programme“ programą, kuri individualiai pritaiko plovimo ir džiovinimo ciklą pagal jūsų poreikius.

 

Šios išmanios indaplovės gali būti valdomos per „Home Connect“ programėlę arba balsu per „Amazon Alexa“. „Bosch SMV8YCX03E“ turi 8 plovimo programas, įskaitant ekonominę, intensyvią, naktinę ir trumpąją. 3 lygių „Rackmatic“ sistema leidžia lengvai reguliuoti viršutinio krepšelio aukštį. „Bosch SMV8YCX03E“ triukšmo lygis siekia 43 dBA, o energijos efektyvumo klasė – B. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems patogios, taupios ir efektyvios indaplovės.

 

Efektyvus ir gamtai draugiškas sprendimas jūsų virtuvei

 

Efektyvumas ir ekologija yra neatsiejami nuo šiuolaikinės virtuvės. Anglies pėdsaką mažinanti ir energiją taupanti virtuvės įranga atspindi šiandieninės rinkos tendencijas ir tampa nepakeičiamais įrankiais. Svarstote įsigyti indaplovę arba kitą buitinę techniką savo namams? Elektroninėje parduotuvėje 1a.lt jūsų laukia energiją taupančios indaplovės, šaldytuvai, skalbimo mašinos bei platus jų pasirinkimas. 

 

 

 

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai