Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytuje vyks VEIKLIŲ ALYTIŠKIŲ MUGĖ

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  14:48, 2023-09-12
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Prasidėjus naujiems mokslo metams, dažnai iškyla klausimas, kuo po pamokų užsiimti vaikui ir kokios įdomios laisvalaikio veiklos darbo valandoms pasibaigus gali imtis suaugusieji?

 

Alytaus neformalaus švietimo, sporto ir kultūros įstaigos tikrai turi ką pasiūlyti – nuo įvairių sportinių užsiėmimų iki šokių, dainavimo, siuvimo ar kitų užsiėmimų.

 

Tad jeigu jūsų vaikas dar neapsisprendė, kokį būrelį lankys naujaisiais mokslo metais, o ir Jums norisi atrasti kokią nors įdomią laisvalaikio veiklą, tačiau nežinote, kur kreiptis, mes Jums  padėsime!  Rugsėjo 23 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centre nuo 11 iki 15 val. vyks Alytaus miesto savivaldybės organizuojama VEIKLIŲ ALYTIŠKIŲ MUGĖ, kurioje bus pristatomos neformaliojo švietimo veiklos – sporto (aikido, futbolas, krepšinis, dziudo, gimnastika ir kt.), šokio, dainavimo, muzikos, robotikos, užsienio kalbų, rankdarbių ir kiti būreliai, bei užsiėmimai.

 

Į mugę kviečiame visus – vaikus, jaunimą, suaugusius ir senjorus, čia visi atras tai, ko ieško!

 

Jau apsisprendėte, kokia laisvalaikio veikla užsiimsite šiemet? Vis tiek užsukite į mugę! Joje sužinosite apie platesnį užsiėmimų pasirinkimą ateityje.

 

Mugės metu taip pat vyks įvairūs pasirodymai ir paskaitos. Veiklos užteks visiems!

 

Užsiimate veikla, kuri sudomintų alytiškius ir dar nesate užsiregistravę? Padarykite tai jau dabar el. p. ausra.bauzyte@alytus.lt arba tel. +370 620 24304. Registracija vyks iki 2023 m. iki rugsėjo 14 d.

 

Norite prekiauti mugės metu? Susisiekite el. p. egle.janusauskiene@alytus.lt arba tel. +370 616 89170.

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai