Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Alytaus rajono savivaldybės merė: „Vaikams mūsų mokyklose turi būti geriausios sąlygos“

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus inf.  •    •  11:30, 2024-06-07
Merė su vicemeru apžiūrėjo įstaigos erdves, įvertino, kokių darbų pirmiausia būtina imtis, kad mokykloje vaikams taptų jaukiau, patogiau.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

„Alytaus rajono mokyklose vaikams privalo būti pačios geriausios sąlygos mokytis, kurti, realizuoti savo pomėgius“, – taip kalbėjo Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijoje apsilankiusi Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė.

 

Kartu su vicemeru Aurimu Trunce ir gimnazijos vadove Idalija Šukevičiene merė aptarė mokinių vežiojimo į gimnaziją ir iš jos klausimą. Pasak savivaldybės vadovų, mokyklinių autobusiukų maršrutai turėtų būti suorganizuoti taip, kad vaikams būtų sudarytos palankiausios sąlygos lankyti švietimo įstaigą.

 

 

Merė su vicemeru apžiūrėjo įstaigos erdves, įvertino, kokių darbų pirmiausia būtina imtis, kad mokykloje vaikams taptų jaukiau, patogiau.

 

Pasibaigus mokslo metams, planuojama pakeisti dešimtmečius skaičiuojančias kabinetų duris, atnaujinti koridorių sienas. Gimnazijos sporto salės grindys taip pat jau prašyte prašosi remonto, todėl jau kitais metais tai bus įtraukta į darbų sąrašą.

 

 

Taip pat šiemet bus atnaujintas ir gimnazijos teritorijoje esantis privažiuojamasis kelias prie įstaigai priklausančių objektų.

 

Vaikų vasaros atostogų metu įvairių darbų atlikti numatyta ir kitose Alytaus rajono mokyklose.

 

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai