Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Žinoma Alytaus įmonė planuoja naujas statybas Pramonės parke

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  16:01, 2019-07-30
Asociatyvi nuotr.

Alytaus Pramonės parke iškils naujas pastatas. Jau daugelį metų Alytuje veikianti kosmetikos ir buitinės chemijos gamintoja „Koslita“ čia planuoja statyti sandėliavimo paskirties pastatą, į kurį investuos apie 300 tūkstančių eurų. Pastačius sandėlį, ruošiamasi sukurti ir naujų darbo vietų.

 

Alytaus miesto savivaldybė jau yra parengusi investicijų sutarties sprendimo projektą. Pritarti investicijų sutarčiai turės savivaldybės taryba.

 

Pastatą Pramonės parke ketinančios statyti „Koslitos“ atstovai kreipėsi į savivaldybę prašydami išnuomoti žemės sklypą statyboms. Fortų gatvėje iškilsiančiame pastate būtų vykdoma logistikos veikla, sandėliuojamos buitinės chemijos prekės.

 

Į pastato statybą ir papildomų įrenginių įsigijimą įmonė pasirengusi investuoti apie 300 tūkstančių eurų. Taip pat būtų įdarbinti 5 nauji darbuotojai. Šiuo metu jų įmonėje dirba 103.

 

Gali būti, kad artimiausiu metu investuotojų Alytaus miestas sulauks ir daugiau. Alytaus meras Nerijus Cesiulis teigė, kad su potencialiais investuotojais susitikimai vyksta, jie domisi ir LEZ steigimo Alytuje galimybėmis. Tačiau kol nėra apčiuopiamų rezultatų, meras atskleisti daugiau informacijos apie investuotojų planus, neskuba.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra