Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Žinios vaikams – ne tik vadovėliuose, bet ir ant mokyklos laiptų

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  14:18, 2019-02-08
Ant laiptų pakopų - svarbiausios vertybės.
Šaltinių pagrindinės mokyklos nuotraukos.

Semtis žinių galima ne tik palinkus prie vadovėlių, bet ir lipant mokyklos laiptais. Tuo galima įsitikinti Alytaus Šaltinių pagrindinėje mokykloje.

 

Siaučiant gripo epidemijai, kol mokiniai ilsisi ir sveiksta, Šaltinių pagrindinės mokyklos darbuotojai  nesnaudžia, o prasmingai leidžia laiką atnaujindami erdves. Ketvirtadienį vaizdžiai ir informatyviai baigti atnaujinti visi centriniai mokyklos laiptai.

 

Ant mokyklos laiptų pakopų puikuojasi pagiriamieji žodžiai mokiniams, mokyklos vertybės, lietuvių bei anglų kalbų pagrindinės taisyklės ir net Pitagoro teorema ir Niutono dėsnis.

 

Paklaustas, kaip kilo idėja taip atnaujinti laiptus, Šaltinių pagrindinės mokyklos direktorius Alfonsas Lietuvininkas teigė, kad tai padaryta kartu su Ekseterio (Anglija) miestu  įgyvendinant tarptautinį projektą ,,Vertybėmis grįsta lyderystė“. Mokyklos bendruomenė nusprendė projekto dalyviams skirtas lėšas panaudoti atnaujinant erdves.

 

A. Lietuvininkas džiaugiasi, kad puikiai pavyko įgyvendinti kilusią idėją. Jis  tikisi, kad ant laiptų pakopų pateikta informacija padės mokiniams geriau įsisavinti svarbiausias žinias, nereikės nuolat trauktis knygų ar užrašų, kad pasikartotų reikalingas pamokai taisykles. Taigi, belieka tik sulaukti mokinių ir pažiūrėti, kaip jie įvertins atnaujintas erdves.

 

,,Mokykloje turime ir sieną, ant kurios surašytos pagrindinės vertybės. Prieš pusmetį atnaujinome ir šoninius laiptus, ant jų pakopų pateikdami daugybos lentelę“,- džiaugiasi  mokyklos vadovas

 

Ant laiptų pakopų - ir daugybos lentelė.

 

Neseniai mokykloje įrengta ir svečių galerija. ,,Turime svečių knygą, kurioje mūsų mokyklą aplankę žymesni žmonės ką nors gražaus parašo. Visada žmones fotografuojame ir šalia jų žodžių klijuojame nuotraukas. Rengdami svečių galeriją pasinaudojome jau turima medžiaga. Svečių galerijoje dabar puikuojasi įrėmintos jų nuotraukos su prasmingais žodžiais apie mokyklą“,- pasakoja mokyklos vadovas.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai