Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Per žingsnį nuo nelaimės: vaikas vos nepateko po automobilio ratais (VIDEO)

AlytusPlius.lt informacija  •    •  11:21, 2023-12-01

„Norėčiau visų tėvų paprašyti: nuolat kalbėkite ir kartokite savo vaikams, kaip reikia saugiai pereiti gatvę, kaip elgtis dalyvaujant eisme“, - sako AlytusPlius.lt redakcijai vaizdo registratoriumi užfiksuotą įrašą atsiuntęs vairuotojas. Jame matyti, kaip staiga į gatvę, tiesiai prieš atvažiuojantį automobilį žengia vaikas. Iki labai skaudžios nelaimės buvo mažiau nei žingsnis.

 

„Važiavau Ūdrijos gatve. Šalia jos ėjo dvi mergaitės, ir staiga viena jų žengė tiesiai į kelią. Laimei, suspėjau pasitraukti. Stabtelėjau, pasižiūrėjau pro veidrodėlį, tačiau nieko nesakiau. Manau, ir taip išsigando, nesinorėjo, kad dar labiau išsigąstų.

 

Viskas baigėsi gerai, tačiau visai prieš šventes galėjo nutikti didelė nelaimė, sunku net įsivaizduoti. Būtų baisūs išgyvenimai tėvams, o ir mane visą gyvenimą lydėtų tokie atsiminimai. Labai prašau tėvų, jei ir esate kalbėję su vaikais apie eismo taisykles, priminkite jas dar kartą“, - kalbėjo vairuotojas.

 

Video medžiagą paprašėme pakomentuoti ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų.

 

„Pėstysis privalo įsitikinti, kad kelią pereiti yra saugu. Matyti, kad vaikas net neapsidairė. Be to, Ūdrijos gatvėje tiek vienoje, tiek kitoje pusėje yra pėsčiųjų perėjos, kur buvo galima pereiti gatvę. Visa laimė, kad tuo metu priešpriešais neatvažiavo kitas automobilis, ir vairuotojui buvo kur pasitraukti, išvengiant susidūrimo.

 

Vaizdo registratoriumi užfiksuota situacija labai gerai atspindi, kad kartais ir vienas neatsargus žingsnis gali lemti labai daug“, - teigė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė.

 

Policijos pareigūnai ragina tėvus, pedagogus priminti vaikams Kelių eismo taisykles, raginti juos kelyje elgtis atsakingai.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai