Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

Žaliajame Alytuje aptartos ir pristatytos žalio verslo strategijos

Jūratė Marčiulaitienė  •    •  17:33, 2019-09-13
Konferencijos metu pademonstruotos inovatyvios technologijos.
Dariaus Minsevičiaus nuotr.

Alytuje susitiko ekonomikos ir finansų ekspertai, žaliosios politikos atstovai bei socialiai atsakingo verslo konsultantai ir drauge ieškojo geriausių sprendimų, padėsiančių užtikrinti ekonominį Alytaus regiono augimą ir konkurencingą ateitį.

 

 

Alytus, kaip ir kiti regionai, šiuo metu susiduria su sudėtingais iššūkiais – emigracija, darbo vietų stoka, todėl nedelsiant būtina imtis priemonių, gerinančių gyvenimo sąlygas, įsidarbinimo galimybes bei verslo plėtrą. Raktas į tvarų augimą – gamtos, visuomenės ir verslo darna.

 

Alytuje vykusi diskusija – tai jau septintasis Žaliosios politikos instituto organizuojamo konferencijų ciklo „Žalioji strategija verslui“ renginys. Pirmoji konferencija vyko 2017 m. rugsėjį Tauragėje, antroji – 2018 m. kovą Panevėžyje, trečioji – 2018 m. birželį Raudondvaryje, ketvirtoji – 2018 m. lapkritį Gargžduose, penktoji – 2018 m. gruodį Kėdainių rajone, šeštoji – 2019 m. vasarį Vilniuje.

 

Šiuo renginiu siekiama skatinti verslumą, smulkaus ir vidutinio verslo plėtrą, išryškinti žaliojo verslo nišas ir perspektyvas, plėtojimo potencialą ir įtaką šalies augimui, įtraukti verslą, politikus ir bendruomenę į diskusiją dėl tinkamiausių sprendimų valstybės ekonominiam vystymui.

 

 

Vienas iš daugelio gerosios praktikos pavyzdžių pristatymo Alytuje buvo startuolio sėkmės istorija: kaip padaryti perversmą ekologiškos transporto priemonės – dviračio – priežiūroje?

 

Laimonas Jakas, pirmosios pasaulyje automatinės dviračių plovyklos Cyclewash Lietuva atstovas Baltijos šalims Alytaus kolegijos kieme demonstravo pirmąją mobilią automatinę dviračių ir paspirtukų plovyklą Baltijos šalyse.

 

 

Visą penktadienį Alytaus kolegijoje vykusioje konferencijoje „Žalioji strategija verslui“ gausus lektorių ratas pasidalino naujomis idėjomis žaliųjų inovacijų srityje ir ne vienam jos dalyviui suteikė impulso verslo pradžiai ir plėtrai.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra