Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

„X Faktoriaus“ superfinale antroji vieta – alytiškiui Antturi

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •  ina@alytusplius.lt  •  22:54, 2019-02-03
Rimvydas Matukynas - Antturi.

Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje  vyko  muzikinio televizijos projekto „X Faktorius“ superfinalas, kuriame pirmą kartą skambėjo ir alytiškio Rimvydo Matukyno - Antturi  balsas.  Kone visos Dzūkijos palaikomam  vaikinui pritrūko vieno žingsnio, kad taptų nugalėtoju. Žiūrovų balsai jam nulėmė antrąją vietą superfinale.

 

Jau pirmąja daina, kurią atliko kartu su žinoma Lietuvos dainininke Ieva, jis sužavėjo komisijos narius ir sulaukė puikių įvertinimo žodžių.  

 

Kitos finale nuskambėjusios alytiškio atliekamos dainos taip pat buvo puikiai įvertintos, jaunajam atlikėjui skambėjo garsūs plojimai.

 

,,Puikiai susitvarkė, atsipalaidavo, nesudrebėjo net kinkos, daina palietė giliai“,- sakė Saulius Urbonavičius-Samas

 

Kiti komisijos nariai gyrė Rimvydą už tai, kad pasirodymų metu skleidė šypseną ir geras emocijas, kad paprasta ir gera buvo jo klausytis. Džiaugėsi, kad alytiškis projekte ,,užaugo“, nugalėjo savo baimes ir tapo nepalaužiamas.

 

Per keletą mėnesių projekte 22-ejų metų vaikinas atlaikė ne vieną sunkų laikotarpį, kartais jam būdavo sunku susitvarkyti su jauduliu, tačiau sekmadienį jis buvo pasitikintis savimi, jautėsi užtikrintas ir stiprus.

 

Iškovota garbinga antroji vieta nenuliūdino talentingo vaikino. ,,Man atrodo, kad šiame projekte aš laimėjau tiek daug kartų, kad  nesvarbu, kuri vieta užimta. Jaučiuosi absoliučiu nugalėtoju, nes tai, ką gavau šiame projekte, yra neįkainojama. Išeinu didžiuodamasis savimi, savo draugais, šeima, fanais“,- sakė Rimvydas Matukynas - Antturi. 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai