Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 12 604

WPC kompozito fasado dailylentės – estetiškas ir praktiškas pasirinkimas

  •    •  16:31, 2019-06-21
WPC kompozito fasado dailylentės – estetiškas ir praktiškas pasirinkimas.

Svarstant kokias medžiagas pasirinkti namo apdailai, svarbu rasti variantą, kuris atitiktų estetinius lūkesčius ir būtų ilgaamžis. Mūsų kraštuose labai vertinamas natūralios medienos grožis, tačiau verta prisiminti, kad medinės dailylentės atrodys patraukliai tik tinkamai jas prižiūrint. Savo ruožtu medžio plastiko kompozito dailylentės apjungia medienos estetiką ir plastiko patvarumą.

 

Iš ko gaminamas medžio-plastiko kompozitas?

 

Medžio-plastiko kompozitas, dar vadinamas trumpiniu WPC (Wood Plastic Composite), gaminamas iš medienos dulkių, aukšto tankio polietileno (HDPE) ir kitų cheminių priedų. Aukštos kokybės WPC kompozito sudėtyje yra 60% medienos, 30% plastmasės ir 10% specialių priedų. Ši medžiaga pasižymi geriausiomis medienos ir plastiko savybėmis. Tvirtos ir neskylančios medžio-plastiko kompozito lentos gali turėti natūralios medienos faktūrą bei raštą. Atsparumas vandeniui ir kitam neigiamam oro sąlygų poveikiui garantuoja dailylenčių ilgaamžiškumą ir patvarumą. Ne mažiau svarbu, kad WPC kompozitas yra visiškai ekologiška medžiaga, nes gali būti 100% perdirbtas.

 

WPC kompozito fasado dailylenčių privalumai

 

Medžio-plastiko kompozitas pasižymi geriausiomis medienos ir plastiko savybėmis. Tai ilgaamžė ir patvari medžiaga, kuriai nereikia papildomos priežiūros. Verta rinktis specialiai Šiaurės šalių klimatui pritaikytą WPC kompozitą, nes jis bus atsparus ne tik drėgmei, bet ir didesniems temperatūrų svyravimams. Apkalus pastato fasadą medžio plastiko kompozito dailylentėmis jums nereikės nerimauti, kad lietus ar sniegas sukels puvimo grėsmę.

 

Ne mažiau svarbu, kad šiai apdailos medžiagai neigiamos įtakos nedaro ir UV spinduliai, kurie itin kenkia natūralios medienos kokybei. WPC kompozito fasado dailylentės yra atsparios vabzdžiams ir kitiems kenkėjams. Ne mažiau svarbu, kad visas šias savo savybes medžio-kompozito lentos išlaikys visą savo eksploatavimo laiką ir jums nereikės skirti nei laiko, nei lėšų jų priežiūrai – dailylenčių nereiks nei dažyti, nei impregnuoti, nei naudoti kitų specialių priemonių.

 

Medžio kompozito fasado dailylenčių montavimas

 

WPC kompozito fasado dailylenčių montavimas yra nesudėtingas. Montavimo darbus galite patikėti patyrusiems specialistams, o jei mėgstate meistrauti – šio darbo imtis savarankiškai. Medžio-plastiko kompozito lentų pardavimo vietoje galite įsigyti ir visas montavimui reikalingas medžiagas ir priemones bei sulaukti vertingų patarimų.

 

Kompozito dailylentes galima kalti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai – rinkitės jūsų projektui tinkamiausią variantą. Nesvarbu kokia kryptimi kalsite fasado dailylentes, neiškils problemų dėl tinkamo ilgio. Standartinės apkalos lentos ilgis yra 4.2 m, tačiau pagal specialų užsakymą gali būti pagamintos individualiam projektui reikalingo ilgio lentos.

 

WPC kompozito fasado estetika

 

Fasadinės kompozito lentos gali būti su lygiu paviršiumi arba turėti natūralios medienos faktūrą. Plati spalvinė paletė suteiks laisvės išsirinkti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkančią spalvą. Vienos populiariausių yra baltos, šviesiai ir tamsiai rudos spalvos dailylentės. Jums belieka apsispręsti kuris variantas tinkamiausias jūsų projektui.

 

Šiame tinklalapyje rasite dar daugiau įdomios ir vertingos informacijos apie medžio plastiko kompozito fasado dailylentes bei kitus Onewood produktus.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra