Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Vyras norėjo pabučiuoti, bet žmona įkando į lūpą: istorija atsidūrė teisme

Raimonda Bernatavičienė  •    •  11:44, 2022-12-05

Sutuoktinių gyvenime pasitaiko visko, o juo labiau – kada dar prisideda ir alkoholis. Teismą pasiekė kiek keistokas Lazdijų rajone nutikęs įvykis. Moteris buvo teisiama už tai, kad įkando savo vyrui į lūpą ir taip jį sužalojo. 

 

Viskas nutiko dar liepos mėnesį. Tąkart sutuoktiniai alkoholį vartojo jau tris dienas, tarp jų kilo konfliktas. Tuo metu žmona ištraukė elektros saugiklius, kad dingų elektra, ir vyras negalėtų naudotis jokiais elektros įtaisais. Saugiklius ji pasidėjo po pagalve ir nuėjo miegoti. 

 

Į kambarį atėjęs vyras prašė, kad ji atiduotų saugiklius, ėmė meilintis ir gražiai kalbėti, mėgino žmoną pabučiuoti, tačiau ši vis dar pyko dėl įvykusio konflikto ir įkando jam į lūpą. Ėmė bėgti kraujas, o į lauką išėjęs sutuoktinis iškvietė policiją.

 

Atvykusiems pareigūnams jis iš pradžių pasakojo, kad lūpą žmona jam sužalojo puodeliu, bet paskui patikslino, kad dėl girtumo susipainiojo. Iš tiesų žmona jam įkando, o iš puodelio jis tik gėrė alų laukdamas policijos.

 

Atvykę pareigūnai moteriai nustatė 2,96, o vyrui – 2,16 promilės girtumą. Vyriškis buvo išvežtas į ligoninės priėmimo skyrių, o anksčiau neteistai moteriai iškelta baudžiamoji byla dėl smurto artimoje aplinkoje.

 

Ji dėl savo poelgio gailėjosi. Teigė, kad tam įtakos turėjo alkoholis, blaivi taip nesielgtų.

 

Moters atžvilgiu buvo paskelbtas baudžiamasis įsakymas. Ji pripažinta kalta dėl smurto. Teismas moteriai paskyrė keturis mėnesius viešųjų darbų, įpareigojant neatlygintinai dirbti po 20 valandų per mėnesį, iš viso – 80 valandų visuomenės labui. Taip pat sutuoktinė įpareigota dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.

 

Nemalonumų teko turėti ir nuteistos moters vyrui, Mat tuomet, kai atvyko pareigūnai, jie kraujosruvą pastebėjo ir ant pačios moters veido. Pasidomėjus, kas nutiko, ji papasakojo, jog dieną prieš tai vyras ją sugriebęs už drabužių išmetė iš namų, ji nugriuvo ir susižalojo veidą. Dėl tokių vyriškio veiksmų buvo pradėtas atskiras ikiteisminis tyrimas.

Rekomenduojami video:

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai