Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Vos tik pastačius skulptūrą – kažkas jau spėjo pasisavinti jos elementus

Raimonda Bernatavičienė  •    •  12:32, 2023-12-04
Nuo skulptūros, kaip įtariama, buvo pavogtos dvi žvaigždės.
Alytaus miesto savivaldybės; Skaitytojos nuotr.

Kiek daugiau nei prieš savaitę Žaliojoje gatvėje buvo pastatytas muzikinis suolelis ir natūralaus dydžio poeto, dainų tekstų autoriaus, alytiškio Antano Saulyno skulptūra. Tačiau čia, kaip spėjama, jau spėjo „pasidarbuoti“ vagišiai.

 

Muzikinį suolelį su skulptūra miestui dovanojo Alytaus Dzūkijos LIONS klubas. Dar lapkričio 24 d. vyko oficialus skulptūros atidarymas, o štai šį savaitgalį Žaliojoje gatvėje apsilankiusi alytiškė pastebėjo, kad nebėra žvaigždės, kuri buvo skulptūros rankoje.

 

„Kaži koks nedorėlis sugebėjo išlupti žvaigždę iš rankos. Tuoj gal ir batus nuaus“, - stebėjosi gyventoja.

 

Apie galimą vagystę iš AlytuPlius.lt žunalistų sužinoję Alytaus miesto savivaldybės atstovai pirmadienio rytą nuvyko apžiūrėti, kaip atrodo minėta skulptūra. Paaiškėjo, kad pasisavinta ne viena, o netgi dvi prie skulptūros buvusios žvaigždės.

 

Kaip informavo savivaldybės atstovai, apie dingusius skulptūros elementus pranešta ją dovanojusio Dzūkijos LIONS klubo prezidentui. Jis ketina kreiptis į policiją.

 

Policijai pradėjus tyrimą, bus pateikti ir vaizdo kamerų įrašai. Kadangi vieta, kur stovi skulptūra, yra filmuojama, tikėtina, jog pavyks išaiškinti, su kieno „pagalba“ dingo žvaigždės.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai