Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 254

„Volungės“ progimnazijos sporto salė bus atvira alytiškiams

Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus informacija  •    •  8:25, 2019-10-09
Šeštadieniais norintys pasportuoti alytiškiai galės naudotis „Volungės“ progimnazijos sporto sale.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Nuo spalio 12 d. kiekvieną šeštadienį (išskyrus valstybinių švenčių dienas,) nuo 11.00 iki 19.00 val., bus galimybė visiems, norintiems sportuoti alytiškiams, pasinaudoti Alytaus „Volungės“ progimnazijos sporto sale.

 

 Pageidautina išankstinė registracija el. paštu gricius.sigitas@gmail.com arba mob. tel. 8 610  44 680. Galima registracija ir atvykimo metu, bet jeigu sporto salė tuo metu jau bus užimta, bus paskiriamas kitas naudojimosi ja laikas. Vienai asmenų grupei sporto salė skiriama iki 2 valandų (jeigu bus daugiau norinčių sportuoti).

 

Alytaus miesto savivaldybės tarybos 2012 m. gegužės 31 d. sprendimu Nr. T-132 leista Alytaus miesto savivaldybės švietimo biudžetinėms ir viešosioms įstaigoms laisvu laiku (po pamokų, neformaliojo švietimo ir kitų renginių) naudoti neatlygintinai patalpas (sporto ir aktų sales, mokomuosius kabinetus, bibliotekas) ir kitą turtą (mokymo priemones, kūno kultūros ir sporto inventorių, mokyklinius baldus) Alytaus miesto bendruomenės vienkartinėms švietimo, kultūros, sporto ir rekreacijos, socialinėms, sveikatinimo ir kitoms nekomercinėms reikmėms tenkinti.

 

Nustatyta, kad Alytaus miesto bendruomenės nariai dėl galimybės naudotis patalpomis ir (arba) kitu turtu poilsio ir švenčių dienomis į Alytaus miesto savivaldybės švietimo biudžetinių ir viešųjų įstaigų direktorius turi kreiptis ne vėliau kaip prieš dvi darbo dienas. 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra