Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 25 344

Viruso patikros punktas Alytuje stovi tuščias – trūksta reagentų

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  9:38, 2020-03-20
Mobilusis patikros punktas dar neveikia.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytiškiai nekantraudami laukia, kada prie Alytaus kultūros centro esančioje aikštelėje pradės veikti mobilusis koronaviruso patikros punktas, tačiau prošvaisčių kol kas nematyti ir penktadienį. Punktas jau įrengtas, bet stovi tuščias. Iš pradžių trūko apsaugos priemonių, dabar – nėra reagentų.

 

„Patikros punktas neveikia, ir bijau, kad šiandien dar nepradės veikti. Ką tik gavome pranešimą iš Sveikatos apsaugos ministerijos ir situacija tokia, kad tiems punktams, kurie dar nepaleisti, teks palaukti. Priežastis – Lietuvoje nėra reagentų. Jų trūksta netgi didžiosioms ligoninėms, tad ką kalbėti apie patikros punktus“, - penktadienį ryte sakė Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovė, Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Neringa Rinkevičiūtė.

 

Ji teigė nežinanti, ar situacija dienos eigoje nesikeis, gal visgi viskas pasisuks kita linkme, kadangi savivaldybė iš ministerijos informaciją gauna nuolat.

 

Mobilieji patikros punktai šiuo metu veikia Vilniuje ir Kaune. Norint atvykti pasitikrinti į koronaviruso patikros punktą, pirmiausia reikės paskambinti karštąją koronaviruso linija 1808 ir gauti specialistų siuntimą, kurie nukreips, kaip toliau elgtis, informuos, kokiu laiku atvykti.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai