Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Virtuvės baldai mažoms erdvėms: maksimalus efektyvumas kompaktiškose virtuvėse

  •    •  11:02, 2023-08-14
Asociatyvi nuotr.
Nuotrauka: 1a.lt

Mažų virtuvių savininkai dažnai susiduria su galvosūkiu, kaip sustatyti baldus ir rasti vietos visiems daiktams bei produktams. Tinkami virtuvės baldai ir sumanios dizaino strategijos net ir kompaktiškiausią erdvę pavers funkcionalia virtuve. 

 

Pateikiame nedidelių virtuvių ypatybes, supažindiname su populiariausių baldų privalumais ir atskleidžiame, kokie virtuvės baldai yra verti jūsų dėmesio.

 

Su kokiais rūpesčiais susiduria mažų virtuvių savininkai?

 

Mažos virtuvės ir valgomieji kelia iššūkių, kurie gali trukdyti kasdienį maisto ruošimą. Susipažinę su dažniausiai pasitaikančiomis problemomis, galėsite jų lengviau išvengti ir tinkamai išnaudoti kompaktiškos virtuvės erdvę.

 

Ribota stalviršio erdvė

 

Viena iš pagrindinių mažų virtuvių bėdų – stalviršio erdvės trūkumas. Neturint pakankamai vietos ant spintelių, tampa sudėtinga gaminti maistą ir palaikyti tvarką.

 

Norėdami išspręsti šią problemą:

 

 • Apsvarstykite galimybę naudoti daugiafunkcinius stalviršius, kurie gali būti ir maisto ruošimo, ir valgymo ar serviravimo vieta.

 

 • Investuokite į pjaustymo lenteles arba padėklus, kuriuos galima padėti virš kriauklės, kad, reikalui esant, atsirastų papildomos darbo vietos.

 

 • Ieškokite virtuvės komplektų ar baldų su įmontuotais ištraukiamais stalviršiais arba sulankstomais darbo paviršiais, kuriuos prireikus galėtumėte paslėpti.

 

Mažai vietos daiktams 

 

Mažose virtuvėse dažnai trūksta vietos daiktams laikyti, todėl stalviršiai būna apkrauti ir sunku rasti reikiamus produktus. Dėl ribotų laikymo galimybių sudėtinga tvarkyti ir lengvai pasiekti virtuvės reikmenis.

 

Norėdami išspręsti šią problemą:

 

 • Optimizuokite spintelės erdvę naudodami sudedamas lentynas, organizatorius, dėžutes.

 

 • Apsvarstykite galimybę išnaudoti vertikalią erdvę, įrengdami papildomas lentynas arba sienų pakabas puodams, keptuvėms ir indams pakabinti.

 

 • Ieškokite virtuvės komplektų su išmaniais laikymo sprendimais, pavyzdžiui, spintelėmis su reguliuojamomis lentynomis, giliais stalčiais.

 

Per dideli virtuvės baldai

 

Dėl erdvės stokos mažose virtuvėse dažnai trūksta vietos dideliems baldams, pavyzdžiui, masyviems valgomojo stalams ar salelėms. Dėl tokių akcentų virtuvė gali pasidaryti ankšta.

 

Norėdami išspręsti šią problemą: 

 

 • Rinkitės baldus, kurių dydis tinka jūsų virtuvei. Rinkitės kompaktiškus valgomojo komplektus arba stalus.

 

 • Apsvarstykite galimybę taupyti vietą naudojant baro kėdes ar stalviršio aukščio kėdes, kurias galima tvarkingai paslėpti po stalviršiu.

 

 • Rinkitės prie sienos tvirtinamus baldus, kad maksimaliai išnaudotumėte grindų plotą.

 

Populiariausi virtuvės baldai – spintelių TOP 3

 

Domitės stilingais bei kokybiškais virtuvės baldais ir ieškote spintelių kompaktiškam būstui? Pateikiame keletą puikių pasirinkimų jūsų namams:

 

„Vento“ 60 x 56 x 214 cm ir „Vento“ 60 x 30 x 72 cm

 

Nuotrauka: 1a.lt

 

„Halmar“ prekių ženklo spintelės iš kolekcijos „Vento“ išsiskiria elegantišku baltu korpusu ir tvirta konstrukcija. 60 x 56 x 214 cm spintelė, pastatoma apačioje, puikiai atrodys šalia virtuvės prietaisų ir pabrėš patalpoje tvyrančią estetiką. 

 

Viršutinėje „Vento“ spintelėje, kurios matmenys yra 60 x 30 x 72 cm, puikiai tilps jūsų mėgstami prieskoniai, įvairūs indai ir virtuvės reikmenys. Mėgaukitės ilgaamžiškumu ir estetika, kurią teikia „Halmar“ virtuvės baldai!

 

„Bodzio Monia KMoZPWP-DSC“

 

 

Nuotrauka: 1a.lt

 

Prabangios rudos spalvos „Bodzio“ prekių ženklo spintelė „Monia“ turi vietą orkaitei įmontuoti – todėl tai puikus pasirinkimas mėgstantiems gaminti. Spintelės matmenys yra 60 x 59 x 207 cm, tad joje puikiai tilps ne tik orkaitė, bet ir įvairūs gaminti reikalingi reikmenys. 

 

Virtuvės komplektai – kaip išsirinkti?

 

Susidūrėte su sunkumais įrengdami kompaktišką virtuvę? Atskirai perkami virtuvės baldai gali būti labai brangūs, todėl svarbu atitinkamai sumažinti biudžetą. Geriausias variantas – virtuvės komplektai, kurie sukuria vientisą ir funkcionalią darbo erdvę. Renkantis virtuvės komplektus, svarbu atsižvelgti į jų dizainą, funkcijas ir universalumą. Pastaruoju metu populiarėja moduliniai virtuvės komplektai. Kuo jie ypatingi?

 

Moduliniai virtuvės komplektai

 

Moduliniai virtuvės komplektai yra universalūs, todėl tai puikus pasirinkimas mažoms virtuvėms. Juos sudaro atskiri komponentai, kuriuos galima išdėstyti ir pertvarkyti pagal konkrečius poreikius ir išplanavimą. Modulinį virtuvės komplektą galėsite pritaikyti pagal savo pageidavimus ir kartu išnaudoti visas jo funkcijas.

 

Valgomojo stalas – kiekvienos virtuvės akcentas

 

Valgomojo stalas – maksimaliai funkcionalus baldas gali tapti susibūrimo vieta. Pateikiame keletą patarimų, kaip išsirinkti virtuvės stalą, kuris būtų patogesnis kompaktiškose erdvėse:

 

 • Dydis. Atsižvelkite į patalpos dydį ir rinkitės stalą, kuris netrukdytų vaikščioti ir gaminti virtuvėje. Masyvūs virtuvės baldai užima daug vietos, todėl geriausia rinktis nedidelį kvadratinį stalą, telpantį kambario kampe.

 

 • Erdvę taupančios galimybės. Pasirinkite erdvę taupančius virtuvės stalus, kuriuos, reikalui esant, galima lengvai paslėpti. Puikus pasirinkimas mažoms virtuvėms yra išskleidžiami arba sulankstomi stalai.

 

 • Sulankstomi stalai. Tokius stalus galima patogiai statyti prie sienos arba kampe, taip sutaupant vietą, kai jie nėra naudojami. Kai prireikia papildomos valgomojo ar darbo vietos, tiesiog išskleiskite stalą.

 

Projektuojant mažą virtuvę, kad ji būtų kuo efektyvesnė ir funkcionalesnė, reikia gerai apsvarstyti virtuvės baldų pasirinkimą. Atsižvelgdami į dažniausiai naujakurių daromas klaidas, išsiaiškinsite, kokie virtuvės baldai tinka kompaktiškai erdvei. 

 

Norite atnaujinti savo nedidelę virtuvę? Kokybiškus virtuvės baldus rasite internetinėje parduotuvėje 1a.lt. Užsukite ir patys įsitikinkite mūsų prekių ilgaamžiškumu!

 

 

Plain text

 • HTML žymės neleidžiamos.
 • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
 • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai