Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Vilkikams Putinų gatvę teks atlaisvinti

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:24, 2022-11-25
Putinų gatvės atkarpoje, šalia kelio, automobilių statyti galima nebebus.
Nuotraukos iš rubrikos „Tvarkau Alytų“.

Putinų gatvėje savo sunkiasvores transporto priemones įpratusiems statyti vairuotojams teks ieškotis kitos vietos. Dešinėje gatvės pusėje, atkarpoje nuo Putinų ir A. Jonyno g. sankryžos, nutarta įrengti kelio ženklą  „Stovėti draudžiama“. Saugaus eismo komisija tokį nutarimą priėmė atsižvelgdama į gyventojo iškeltą problemą.

 

Ar Putinų gatvė tapo automobilių stovėjimo aikštele? Tokį klausimą savivaldybei pateikė interneto platformoje „Tvarkau Alytų“ problemą užregistravęs asmuo. Jis teigė, kad dėl Putinų gatvėje, prie kelio, sustatytų vilkikų – neįmanoma pravažiuoti.

 

„Rytais prieš darbą ir po darbo susidaro kamščiai. Kai automobilis suka į kairę, į šalia esančią „IKI“ parduotuvę, kelias užblokuojamas, ir pravažiuoti neįmanoma. Kadangi iš priekio automobilių rytais taip pat būna daug, tiesus kelias tampa išvis nepravažiuojamas, ir tenka tiesiog sustoti viduryje sankryžos“, - situaciją apibūdino vairuotojas.

 

Problemą dėl Putinų gatvėje pastatytų, eismą apsunkinančių sunkiasvorių transporto priemonių praėjusiame posėdyje nagrinėjo ir Alytaus miesto savivaldybės Saugaus eismo komisija. Buvo akcentuota, kad prie gatvės palikti automobiliai avarines situacijas kelia ypatingai piko valandomis.

 

Komisijos nariai nutarė Putinų gatvės atkarpoje, nuo Putinų ir A. Jonyno g. sankryžos, dešinėje pusėje,  įrengti kelio ženklą „Stovėti draudžiama“. O už ne mažiau kaip 100 metrų – ženklo galiojimo zonos pabaigą žymintį ženklą.

 

Kaip teigė Alytaus miesto savivaldybės Saugaus eismo komisijos pirmininkas, Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Rytis Vitkauskas, minėti kelio ženklai jau yra užsakyti ir bus pristatyti antradienį. Tuomet bus vykdomi jų montavimo darbai.

 

 

 

Rekomenduojami video:

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai