Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Vietoj buvusio tualeto Miesto sode – naujas pastatas?

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  9:10, 2017-08-28
Viešasis tualetas Miesto sode aptvertas STOP juosta.
AlytusPlius.lt nuotr.

Prie tikru galvos skausmu tapusio, daug metų miesto vaizdą gadinančio statinio Alytaus centre, kur kadais veikė viešasis tualetas, pasikeitimai –  visai neseniai jis buvo aptvertas STOP juosta.  „Kas pasikeitė, kodėl negalima artintis prie tualeto? Gal pagaliau jis bus nugriautas?“ - spėlioja pro šalį praeinantys alytiškiai.

 

Žemės sklypas, kuriame riogso senasis tualetas, priklauso verslininkui Edvardui Griškeliui. AlytusPlius.lt žiniomis, yra parengtas komercinės paskirties dviejų aukštų pastato, kuris galėtų iškilti Miesto sode esančiame sklype, projektas.

 

Gal STOP juosta – ženklas, kad statybos netrukus prasidės? Apie tai paklaustas E. Griškelis atvirauti nebuvo linkęs. Jis teigė, kad viskas yra žinoma Alytaus miesto savivaldybės specialistams. Verslininkas prasitarė, kad planų turi,  bet kokių – konkrečiai neįvardino.

 

Tačiau  Alytaus miesto savivaldybės specialistai sklaido viltis, kad Miesto sode esančiame sklype gali būti greitų pokyčių. Verslininkas E. Griškelis tiesiog buvo įpareigotas sutvarkyti apleistą ir nesaugų statinį.

 

Pirmieji žingsniai saugumui užtikrinti jau žengti – užtverta STOP juosta, turinti alytiškius nubaidyti nuo tualeto. 

 

Tiesa, sklypas su tualetu yra parduodamas. Už jį prašoma 80 tūkstančių eurų. Anksčiau kaina buvo gerokai didesnė – 800 tūkstančių eurų.

 

Jeigu visgi kas nors ryžtųsi  Miesto sode statyti naują komercinės paskirties pastatą, tai suderinti tektų su Kultūros paveldo departamentu, nes  Miesto sodas nuo 1999 metų yra įtrauktas į Lietuvos Respublikos nekilnojamųjų kultūros vertybių sąrašą. 

Komentarų nėra