Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Viešos politikų lažybos: kam atiteks Alytaus ligoninės vadovo kėdė?

Raimonda Bernatavičienė  •    •  12:00, 2023-01-30
Kuris laimės virtualias lažybas – paaškės tik įvykus konkursui į Alytaus ligoninės direktoriaus postą.
AlytusPlius.lt nuotr.

Kas gi bus Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės direktorius? Regis, šis klausimas neduoda ramybės tarybos nariams. Kai kurie jų viešojoje erdvėje jau netgi ryžtasi lažintis, kokios gi partijos atstovas sės arba ne į gydymo įstaigos vadovo kėdę. Tiesa, lig šiol dar nėra patvirtinti konkurso ligoninės direktoriaus pareigoms užimti nuostatai, ir dalis politikų tvirtina nesuprantys, dėl kokių priežasčių taip delsiama.

 

Jau praėjusio savivaldybės tarybos posėdžio metu Vytautas Jastremskas iškėlė klausimą, kodėl į posėdžio darbotvarkę vis neįtraukiamas klausimas dėl konkurso ligoninės direktoriaus pareigoms užimti nuostatų tvirtinimo.

 

V. Jastremsko teigimu, minėtas sprendimo projektas ir jo alternatyva buvo svarstomi praėjusių metų spalio mėnesį. Visgi kilus diskusijoms, jis buvo išimtas iš darbotvarkės, tačiau, nors sprendimo projektas vis dar galioja, jis jau kone tris mėnesius nėra įtraukiamas į darbotvarkę.

 

Kai kurie politikai  praėjusį ketvirtadienį pageidavo, kad klausimas dėl ligoninės nuostatų iškart būtų įtraukiamas į darbotvarkę ir svarstomas, tačiau, kaip paaiškino savivaldybės teisininkė – remiantis teisės aktais, tokios galimybės nėra.

 

Tuo tarpu Alytaus meras Nerijus Cesiulis praėjusio tarybos posėdžio metu viešai pažadėjo: minėtas klausimas bus įtrauktas į kito tarybos posėdžio darbotvarkę.

 

O kol kas politikai, komentuodami įrašus socialiniame tinkle, jau dalinasi savo įžvalgomis dėl ligoninės direktoriaus konkurso. Tarybos narys Sigitas Leonavičius viešai įvardijo politinę partiją, kurios atstovas galimai laimės. Tuo tarpu Andrius Jučas pasiūlė lažintis, kad ligoninės direktorius tikrai nebus konservatorius.