Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Vienoje gatvėje eismas apribotas, dviejose sustabdytas – bus žiedas

Raimonda Bernatavičienė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  16:50, 2020-05-19
Žiedinės sankryžos įrengimo darbai prasideda.
AlytusPlius.lt nuotr.

Pulko-Gardino-Rūtų gatvių sankryža važiuojantiems vairuotojams reikia būti itin atidiems ir vadovautis naujai pastatytais kelio ženklais. Antradienį čia prasidėjo žiedinės sankryžos įrengimo darbai. Kryptį, kur važiuoti, rodo sustatyti apylankos ženklai.

 

Darbams ruoštis pradėta jau prieš savaitę. Kurį laiką pastatyti kelio ženklai dar stovėjo uždengti, tačiau antradienį darbai pasistūmėjo.

 

Kaip jau anksčiau yra informavusi Alytaus miesto savivaldybė, kol bus įrenginėjama žiedinė sankryža, darbų vietoje transporto priemonių eismas Pulko gatvėje bus apribotas, o Rūtų ir Gardino gatvėse – sustabdytas, tad vairuotojams teks keisti įprastus maršrutus.

 

Planuojama, kad sankryžos įrengimo darbai bus baigti šių metų gruodžio mėnesio pabaigoje. Sutartį dėl darbų atlikimo balandžio 30 dieną Alytaus miesto savivaldybė pasirašė su latvių bendrove „A.C.B“.  Tačiau darbus atliks ir samdyti subrangovai – įmonės iš Kauno ir Vilniaus.

 

Latvių įmonė rūpinsis ne tik Pulko-Gardino-Rūtų gatvių žiedinės sankryžos įrengimu, bet vėliau imsis ir Ulonų-Pulko-Santaikos gatvių „žiedo“ įrengimo darbų.

 

Visų darbų atlikimo suma, kartu su projekto parengimu, siekia daugiau kaip 1 milijoną 147 tūkstančius eurų.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai