Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 29 961

Vieno savivaldybės skyriaus veikla – po padidinamuoju stiklu

alytusplius.lt inf.  •    •  17:28, 2019-09-23
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Tarnybinio patikrinimo išvadų dėl Alytaus miesto savivaldybės Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus veiklos teks palaukti.

Patikrinimą atliekanti komisija, kuriai vadovauja savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Neringa Rinkevičiūtė, savo išvadas turėjo pateikti pirmadienį. Tačiau, komisijos prašymu, jos darbas pratęstas dar savaitei.

 

„Užtruko tam tikros informacijos gavimas“, - sakė administracijos direktorius Rolandas Juonys, kurio įsakymu buvo sudaryta komisija.

 

Atlikti Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus veiklos tarnybinį patikrinimą buvo nuspręsta kilus vadinamajam sklypų skandalui, dėl kurio meras Nerijus Cesiulis kreipėsi į prokuratūrą dėl viešojo intereso gynimo.

 

Tai jis padarė, paaiškėjus, kad Nacionalinei žemės tarnybai (NŽT) buvo perduoti suformuoti kur kas didesni nei galima grąžinti gyventojams, komercinės paskirties sklypai, kuriuos anksčiau buvo planuota parduoti viešojo aukciono būdu.  

 

Kol prokuratūra aiškinasi, ar perduodant suformuotus sklypus NŽT buvo pažeistas viešasis interesas, ne tik esami, bet ir buvę Alytaus miesto vadovai įrodinėja savo teisumą.

 

Tiek buvęs administracijos direktorius Vytautas Jastremskas, pranešęs merui apie NŽT perduotus sklypus, kurie buvo laikomi rezervui, tiek dabartinis R. Juonys, teigiantis, kad visi suformuoti sklypai turi būti perduoti NŽT, kuri ir sprendžia, ar jei grąžintini, ar ne, jaučiasi teisūs.   

 

O kilus skandalui, kritikos strėlės pradėjo smigti į savivaldybės Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėją Vilmą Bartusevičienę ir jos pavaduotoją Mindaugą Matažinską. Ieškant atsakymų į įvairiai interpretuojamus klausimus, pradėtas skyriaus patikrinimas.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra