Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Vieninteliam Alytaus rajono šimtamečiui – merės linkėjimai

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija   •    •  16:22, 2024-01-08
Šimtametis Petras Junas.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Plačia šypsena, energija degančiomis akimis, ir pakankamai geros sveikatos – toks Alytaus rajone vienintelis šimtametis Petras Junas iš Raubonių kaimo Punios seniūnijoje. Savo jubiliejų praėjusį savaitgalį jis atšoko tikrąja to žodžio prasme – šiandien jis ne tik viešnias gali pašokdinti, bet dar ir malkų priskaldyti. „Šimtamečio energija negali nesižavėti, o dar ir mums visiems vertėtų pasimokyti“, – sakė senolį namuose aplankiusi ir su jubiliejumi pasveikinusi Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė.

 

 

„Linkiu Jums stiprios sveikatos, laimės ir džiaugsmo širdyje, o namuose – ramybės, šilumos. Kad kiekviena nauja diena būtų nepamirštama ir vilties kupina. Kad širdis mylėtų, svajonės neblėstų, o metai neskubėtų!“, – linkėjo merė R. Vitkauskienė, įteikusi ponui Petrui dovanų.

 

Jubiliatą aplankė ir Alytaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Burlinskienė, Punios seniūnas Gintautas Laukaitis.

 

 

Namuose priimti svečius ponui Petrui padėjo dukra su sūnumi. P. Junas užaugino penkis vaikus, turi šešis anūkus ir keturis proanūkius.

 

Panašu, kad jo ilgo gyvenimo receptas – visą gyvenimą lydintis fizinis aktyvumas, jokių žalingų įpročių ir pozityvumas, kurio niekada ponui Petrui nestinga bendraujant su žmonėmis.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai