Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Viena didžiausių Alytaus statybos bendrovių – ant bankroto slenksčio

AlytusPlius.lt informacija  •    •  13:52, 2019-05-03
Statybų bendrovei „Kortas“ atėjo sunkios dienos.
AlytusPlius.lt nuotr.

Beveik prieš tris dešimtmečius Alytuje įkurtai statybų bendrovei „Kortas“ atėjo sunkios dienos – Kauno apygardos teisme yra priimtas „Korto“ generalinės direktorės Žanetos Overlingienės pareiškimas iškelti bankroto bylą atsakovei uždarajai akcinei bendrovei „Kortas“.

 

Šis pareiškimas rašytinio proceso tvarka bus nagrinėjamas gegužės viduryje.

 

Teismas arba teisėjas ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo pareiškimo gavimo dienos priima nutartį iškelti bankroto bylą ar atsisakyti ją iškelti.

 

Buvusio Alytaus miesto mero, per šių metų rinkimus šio posto vėl siekusio Česlovo Daugėlos šeimai priklausanti bendrovė savo veiklą vykdė nuo 1992 metų.

 

Pastaruoju metu dažnai girdėjosi kalbos, kad bendrovės finansinė situacija yra sudėtinga.

 

Neatmetama, kad būtent viešai paskelbta informacija apie įmonės sunkumus sutrukdė Č. Daugėlai laimėti tiesioginius merų rinkimus, kuriuose jis dalyvavo kaip visuomeninio komiteto „Česlovas Daugėla. Žinau ir galiu“ atstovas ir buvo išrinktas į savivaldybės tarybą.

 

 Rekvizitai.lt duomenimis, šiuo metu ant bankroto slenksčio atsidūrusiame „Korte“ dirba 42 darbuotojai, skolų „Sodrai“ įmonė neturi. 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai