Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Venciūnų kaimo bendruomenė „Venciūnų sodiečiai“ šventė 20-metį

Alytaus rajono savivaldybės informacija   •    •  12:32, 2023-11-19
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Venciūnų kaimo bendruomenė „Venciūnų sodiečiai“ šeštadienį šventė 20-metį. Už Venciūnų kaimo bendruomenę aukotos šv. Mišios, o po jų naujose bendruomenės patalpose – buvusioje Venciūnų mokykloje – vyko šventė.

 

Bendruomenę gražaus jubiliejaus proga pasveikinti atvyko daugybė draugų, svečių. Tarp jų buvo ir Alytaus rajono savivaldybės vicemeras Aurimas Truncė ir administracijos direktorius Vytas Arbačiauskas.

 

„Šioje salėje bendruomenės nariai net netelpa. Labai gražu, kad tokia gausi ir aktyvi bendruomenė susirinko švęsti 20-metį. Ačiū kiekvienam iš Jūsų, kad rodot tokią tvirtybę, vienybę, esate lyg vienas kumštis.

 

Džiaugiamės kiekviena bendruomene, nes jos yra mūsų šviesuliai. Dėkoju Jūsų bendruomenei už aktyvumą, už mūsų rajoną puošiančias šventes. Per tuos 20 metų įvyko labai daug – nuo įvairių renginių, iki išvykų, projektų. Nesustokite ir toliau būkite mūsų šviesuliais ir skleiskite šilumą visai kaimo bendruomenei“, – žvakidę dovanų įteikdamas bendruomenės pirmininkui Svajūnui Adžgauskui kalbėjo vicemeras Aurimas Truncė.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai