Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 18 756

Vėjuotą Valstybės dienos šventę Dauguose šildė šypsenos ir vienybė

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  22:29, 2019-07-05
Dauguose buvo švenčiama Valstybės diena.
AlytusPlius.lt nuotr.

Nepabūgę nei lietaus, nei stipraus vėjo penktadienio vakarą žmonės rinkosi švęsti Valstybės dienos Dauguose. Nors saulė nelepino, tačiau, regis, vieni kitus susirinkusieji šildė šypsenomis, o kalbėti apie orą net nebuvo kada – žmonių lūpose skambėjo žodžiai apie vienybę, buvimą kartu ir laisvę, kurią turime.

 

Už tai, kad atvykusieji nepabūgo nepalankių orų prognozių ir susirinko pagerbti savo Valstybės, jiems dėkojo Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

 

„Susirinkome švęsti Valstybės dieną, o tuo pačiu ir pamatyti vienas kitą, pasidžiaugti, kad mes jau daug metų laisvi, kad esame kartu, kad turime daug gražios, prasmingos praeities. Visi kartu savo darbais mes kuriame ir Lietuvos ateitį. Nesvarbu, ar ariame žemę, ar auginame vaikus, ar dirbame savivaldybėje – kiekvienas savaip prisiliečiame prie istorijos kūrimo, ateities įprasminimo“, - kalbėjo susirinkusiuosius sveikindamas meras A. Vrubliauskas.

 

 

Sveikinimo žodžius jis tą vakarą skyrė ir Petrui Džervui, kuriam šias metais už nuopelnus Alytaus rajonui, kraštotyrinę bei visuomeninę veiklą, už krašto istorijos puoselėjimą ir įamžinimą suteiktas Alytaus rajono garbės piliečio vardas. Garbės piliečio regalijas kraštotyrininkui, pedagogui, knygų autoriui P. Džervui įteikė meras A. Vrubliauskas.

 

P. Džervus neslėpė susijaudinimo ir prisipažino, kad žinia apie Alytaus rajono garbės piliečio vardo suteikimą jam buvo visiškai netikėta.

 

„Radau savo pavardę laikraštyje ir taip sužinojau. Labai džiaugiuosi, stengsiuosi ir toliau vesti kraštotyrinį darbą, tarnauti savo Puniai, kurioje esu gimęs, augęs. Ačiū tiems, kurie mane pasiūlė kaip kandidatą garbės piliečio vardui suteikti. Man yra labai malonu“, - kalbėjo P. Džervus, kurį nulipusį nuo scenos gėlėmis apipylė gausus sveikintojų būrys.

 

 

Sveikinimų ir palinkėjimų šventėje skambėjo daug. Sveikinimus šventės proga tarė atvykę Seimo nariai, svečiai iš kitų savivaldybių, svečių delegacijos iš užsienio šalių.

 

Mindauginių šventėje Dauguose koncertuoja Laima Žemaitytė, Ruslanas Kirilkinas, grupė Lemon Joy. 23 val. dangų nušvies šventinis fejerverkas.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai