Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 18 756

Vasaros vaikų džiaugsmas – tėvų galvos skausmas? Nebūtinai!

Alytusplius.lt inf.  •    •  13:06, 2019-06-26
V. Kakauskienė.

Ką daryti, kad tėvams vasarą dirbant jų atostogaujantys vaikai vieni nesiautėtų ar nenuobodžiautų namuose? Leisti juos į beždžioniuko Charlie visos dienos stovyklą! Šią vasarą birželio ir liepos mėnesiais ji veiks Alytuje.

 

Stovyklą rengia užsienio kalbų mokyklos AMES Alytaus filialas. Tad nenuostabu, kad jos metu bus ne tik pramogaujama, bet ir mokomasi anglų kalbos.

 

„Tačiau tai anaiptol nereiškia, kad stovyklą gali lankyti tik anglų kalbą mokantys vaikai. Laukiame visų – anglų kalbos žinios tikrai nėra privalomos, jų bus galima įgyti mūsų stovykloje“, - sako Viktorija Kakauskienė, AMES Alytaus filialo vadovė.

 

Anot jos, AMES tokią anglų kalbos dienos stovyklą Alytuje rengia pirmą kartą, tačiau kituose miestuose jos sėkmingai vyksta jau po keletą vasarų iš eilės ir yra labai vaikų mėgstamos bei populiarios.

 

„Ir tėvams, ir vaikams patinka kokybiški užsiėmimai stovyklos metu. Iš ryto vyksta įdomios anglų kalbos pamokos, o po pietų laukia turininga laisvalaikio programa:  sportuosime, žaisime, gaminsime, vyks kūrybiniai užsiėmimai, projektai. Edukacinės veiklos bus susijusios su tos dienos anglų kalbos pamokėlių tema“, - pasakoja V. Kakauskienė.

 

Stovykla yra skirta vaikams nuo 6 iki 11 metų. Užsiėmimai vyks  AMES biure Naujoji g. 3. Pamokas ves profesionalūs kvalifikuoti specialistai. Planuojamos 4 stovyklos pamainos, kurios vyks nuo birželio 10 iki liepos 12 dienos. Vienoje pamainoje bus viena grupė, kurioje bus 10-15 vaikų.

 

„Neabejoju, kad mūsų dienos stovykloje, kur bus pasirūpinta ir gardžiais, kokybiškais pietumis, gaiviaisiais gėrimais bei užkandžiais, vaikai smagiai praleis laisvas atostogų dienas, susiras naujų draugų, mokysis, tobulins savo anglų kalbos žinias ir plės akiratį, o tėvai neturės rūpesčių dėl savo mažųjų“, - sako V. Kakauskienė, kviesdama jau dabar registruotis į beždžioniuko Charlei stovyklėlę ir primindama, kad  AMES pasirūpino ir stovyklą lankysiančių vaiku saugumu - visi vaikai stovyklos metu bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų, papildomai už tai mokėti nereikės.

 

Daugiau informacijos ir registracija telefonu +370 624 02989 arba el. paštu alytus@ames.lt.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai