Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Vasara su anglų kalba: ir išmokti, ir patirti!

Pingu‘s English School informacija  •    •  11:14, 2022-07-28
Pingu‘s English School organizuoja anglų kalbos kursus 3-14 metų vaikams bei vasaros dienos stovyklas.
Pingu‘s English School nuotr.

Jau 8 sezoną anglų kalbos mokykla Pingu‘s English School arba viešoji įstaiga Alytus English Academy organizuoja anglų kalbos kursus 3-14 metų vaikams bei vasaros dienos stovyklas. Siekiama, kad kasmet vis daugiau Alytaus vaikų galėtų kartu stovyklauti. Džiaugu, kad šią liepą buvo galimybė priimti 60 vaikų. Projektas „Hello, summer 2022“ finansuojamas Alytaus miesto savivaldybės.

 

 Stovyklų temos – įvairios, taip vaikai skatinami anglų kalbą naudoti plačiau. Temos įdomios – tai, kas svarbu šių dienų pasaulyje. Pristatydami savo kurtus projektus, vaikai tobulino viešojo kalbėjimo įgūdžius, ne tik turtino žodyną.

 

Veiklos buvo organizuojamos remiantis patyrimine STREAM metodika, kur integruoti gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, skaitymo ir anglų kalbos, matematikos užsiėmimai. Tai žadino vaikų vaizduotę, ugdė kūrybiškumą ir skatino mąstyti, veikti pavieniui ir grupėje, lyderiauti ir ieškoti kompromisų.

 

Anglų kalbos užsiėmimai – tai ir „smegenų“ mankštos, ir judesio pertraukos, Bingo ir atminties lavinimo žaidimai, filmo peržiūros ir komentavimai. Tiek kursų, tiek stovyklų užsiėmimuose – tikslas, kad vaikai pamiltų anglų kalbą, naudotų kasdienybėje ir tobulintų įvairių įtraukiančių veiklų metu.

 

Dar vienas stovyklų tikslas – pažinti gimtą kraštą įvairių edukacijų, ekskursijų, žygių metu. Kaskart stebina Alytaus kraštotyros, Archeologijos, A. Matučio ir kiti edukatoriai, kurie prigalvoja įvairiausių smagių edukacijų. Kartu su gidu Giedrium Bernatavičiumi vaikai keliavo po Alytaus rajono apylinkes, atrado nuostabaus grožio Skernios, Moterties, Alytupio upelius, Alovės, Nemunaičio atodangas, Punios ir Radžiūnų piliakalnius, musulmonų maldos namus, Vidzgirio mišką. Taip pat susipažino su artimiausiais kaimynais – Prienais, kur trykšta gydantis šaltinis.

 

 Nors stovyklauti baigiama šią vasarą, tačiau jau galvojama apie kitus metus. Pamažu ruošiamasi rudeniui – kai sugrįš visi vaikai, tęsiantys anglų kalbos kursus, bei atvyks nauji.

 

Daugiau apie stovyklas ir anglų kalbos kursus 3- 14 metų vaikams www.pingusenglish.lt

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai