Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Vasarą Alytuje dirbs pusė darželių – kita pusė bus remontuojami ir atnaujinami

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  16:00, 2023-04-17
Asociatyvi nuotr.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Vasaros laikotarpiu, liepos - rugpjūčio mėnesiais, Alytuje dirbs daugiau kaip pusė visų darželių. Kaip informuoja Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus specialistai, nuolat vasarą dirbs lopšeliai-darželiai „Pasaka“, „Nykštukas“, „Šaltinėlis“, „Vyturėlis“, „Putinėlis“, „Volungėlė“, „Girinukas“ ir „Du gaideliai“.

 

Liepos ir rugpjūčio mėnesį nedirbs lopšeliai-darželiai „Pušynėlis“, „Saulutė“, „Obelėlė“, „Linelis“, „Boružėlė“ bei „Drevinuko“ ir „Vilties“ mokyklos-darželiai.

 

Prašymus dėl planuojamo vaikų darželių lankymo vasaros mėnesiais tėvai turi pateikti atitinkamų darželių vadovams iki balandžio pabaigos.

 

„Siekiame ne tik sudaryti  kuo geresnes sąlygas tėvams pasirinkti artimiausią darželį vasaros laikotarpiu, bet tuo pačiu atnaujinti ir sutvarkyti mažųjų ugdymo įstaigas, atlikti įvairius remonto darbus. Galbūt atskiras vaikų grupes perkėlus į kitus darželius, teks patirti laikinų nepatogumų, tačiau norisi, kad rudenį kuo daugiau vaikų ugdymo įstaigų mažuosius pasitiktų naujomis erdvėmis ir sutvarkyta aplinka“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

 

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Laimos Kairienės, įvertinus gautus tėvų prašymus dėl darželių lankymo vasarą, bus siekiama darbą organizuoti taip, kad remontuojamo darželio vaikai galėtų lankyti artimiausią greta jo esantį dirbantį darželį.

 

Darželiuose remonto metu bus įrengiamos naujos ar remontuojamos esamos lauko klasės, virtuvės patalpos, koridoriai ir žaidimų erdvės, rekonstruojamos šildymo sistemos ir elektros vidaus tinklai, įrengiamas logopedo kabinetas ir sensorinės klasės.

 

Planuojamos investicijos į kiekvieną atnaujinamą darželį sieks nuo 150 iki 210 tūkstančių eurų.