Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Vargas dėl valdiškų postų: norai nesutampa su galimybėmis

Alytusplius.lt inf.  •  info@alytusplius.lt  •  12:55, 2018-09-26
Iš kairės: S. Peštenienė, R. Vaičiukynaitė.

Nors sakoma, kad šventa vieta tuščia nebūna, ši sena tiesa naujais laikais pasitvirtina ne visada. Alytuje jau kelinta savaitė spėliojama, kas užims savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo vietą, kuri atsilaisvino skubos tvarka iš šių pareigų atleidus konservatorę Silviją Peštenienę.

 

Pagal politinę logiką, teisė deleguoti savo atstovą į šią vietą priklausytų vieninteliams daugumoje su „Alytaus piliečiais“  likusiems liberalams. Tačiau oficialaus pasiūlymo teikti  savo kandidatą jie iki šiol nėra sulaukę.

 

Tiesa, savivaldybės koridoriuose ir kabinetuose kalbama, kad šias pareigas gali užimti Liberalų sąjūdžio Alytaus miesto skyriaus pirmininkės pavaduotoja Renata Vaičiukynaitė. Tačiau pati R. Vaičiukynaitė, praėjusią kadenciją dirbusi Alytaus miesto savivaldybėje tarybos sekretoriato vadove, tokią galimybę kategoriškai neigė.

 

Šiuo metu nekilnojamojo turto srityje dirbanti moteris patikino, kad iki šios kadencijos pabaigos likusiems penkiems mėnesiams darbu savivaldybėje tikrai nesusigundytų.

 

Tuo tarpu S. Peštenienė, kuri savivaldybėje būtų mielai dirbusi iki kadencijos pabaigos, iš administracijos direktoriaus  pavaduotojos pareigų buvo atleista išsiskyrus jos atstovaujamos Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir valdančiųjų „Alytaus piliečių“ keliams.

 

Tiesa, iškart po jos atleidimo meras Vytautas Grigaravičius užsiminė, kad jai bus pasiūlytos kitos pareigos.

 

Alytusplius.lt žiniomis tai turėjo būti padaryta jau šį ketvirtadienį vyksiančiame Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje. Į jo darbotvarkę ketinta įtraukti klausimą dėl S. Peštenienės paskyrimo laikinai einančia Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos vadovės pareigas.

 

Tačiau toks paskyrimas, kai yra paskelbtas konkursas tarnybos vadovo vietai užimti, aiškiai prasilenktų ne tik su moraliniais, bet ir su teisniais dalykais, tad klausimas dėl naujo pasiūlymo S. Peštenienei kol kas pakibo ore.  

Komentarų nėra