Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Varėnos ligoninėje atidarytas Geriatrijos skyrius

Parengta pagal Varėnos rajono savivaldybės informaciją  •    •  8:23, 2023-02-04
Geriatrijos skyriaus atidarymas Varėnos ligoninėje.
Varėnos rajono savivaldybės nuotr.

Varėnos ligoninėje atidarytas Geriatrijos skyrius – džiugia žinia penktadienį pasidalino Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta.

 

„Senstant mūsų visuomenei, svarbu užtikrinti itin kokybiškas ir prieinamas sveikatos priežiūros paslaugas senjorams. Šis įgyvendintas projektas mūsų rajono gyventojams yra labai reikalingas“, - sakė jis.

 

Esminis geriatrijos tikslas — ne tik pagerinti senyvo amžiaus paciento sveikatą, bet ir sustiprinti jo psichikos, socialines funkcijas bei sugrąžinti galimybę gyventi savarankiškai. Tai — ne slauga, o aktyvus gydymas, po kurio vyresnio amžiaus žmonės galėtų grįžti į visavertį gyvenimą.

 

 

Pasak mero, vykdant projekto veiklas, buvo suremontuotos nenaudojamas ligoninės patalpos ir jose įkurtas 5 vietų geriatrijos dienos stacionaras bei geriatrijos konsultacinis kabinetas, įsigytos modernios funkcinės lovos, moderni medicininė įranga geriatrijos paslaugoms teikti ir kt.

 

„Dėkoju Varėnos ligoninės vadovams, bei visiems, prisidėjusiems prie Geriatrijos skyriaus atsiradimo. Tikiu, kad šis skyrius tikrai pasitarnaus garbaus amžiaus pacientams, padės vėl džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu“, - kalbėjo A. Kašėta.