Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

Varėnos gatvėje susidūrė trys automobiliai, atskubėjo pareigūnai

Ina Grigūnaitė  •    •  11:35, 2019-09-05
Eismo įvykio metu apgadinti trys automobiliai.
Alytusplius.lt nuotr.

Ketvirtadienio rytą policijos pareigūnai skubėjo į Varėnos gatvę aiškintis eismo įvykio, kurio metu buvo apgadinti trys automobiliai, aplinkybes.

 

Apie 10 val. 15 min. iš Varėnos gatvės daugiabučio kiemo išsukdamas į pagrindinį kelią ,,Toyota“ markės automobilį vairavęs garbaus amžiaus vyras nepastebėjo pagrindiniu keliu važiavusio tokios pačios markės automobilio ir jį kliudė.

 

Nuo smūgio šis rėžėsi į gatvės pakraštyje stovėjusį ,,Audi“ markės automobilį. „Audi“ vairuotojas buvo išvykęs į darbą. Tad teko jo ieškoti – kaimynai apie autoįvykį prie namų jam pranešė telefonu.

 

Eismo įvykio metu labiausiai apgadintas pagrindiniu keliu važiavęs ,,Toyota“ automobilis. Jį vairavo moteris. Kiti automobiliai apgadinti mažiau. Žmonės nenukentėjo.

 

Stresą išgyvenantis eismo įvykio kaltininkas, kuris išsukdamas iš šalutinio kelio į pagrindinį nepastebėjo ir nepraleido raudonos spalvos ,,Toyotos“, skundėsi, kad pagrindinės gatvės šalikelėje pastatyti automobiliai apsunkina matomumą ir trukdo eismui. Jam pritarė  ir kiti šios gatvės gyventojai. Anot jų, neretai dėl šios priežasties tik per stebuklą pavyksta išvengti panašių įvykių.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra