Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Varėnoje sportinis renginys „Priimk iššūkį“ džiugino įdomių rungčių gausa

Rūta Averkienė  •    •  16:34, 2022-09-28
Renginys „Priimk iššūkį“ į šalia Varėnos sporto centro esantį erdvų miesto stadioną sukvietė ir į sportuojančią bendruomenę sujungė įvairių rajone veikiančių institucijų atstovus.
Rūtos Averkienės nuotr.

Šį savaitgalį Varėna vėl gyveno intensyviu sportiniu ritmu – nuotaikingas renginys „Priimk iššūkį“  į šalia Varėnos sporto centro esantį erdvų miesto stadioną  sukvietė ir į  sportuojančią bendruomenę sujungė įvairių rajone veikiančių institucijų atstovus. Visą pusdienį vykusiame renginyje dėl aukso medalių ir taurės susirinko pasivaržyt net septynios komandos, tad sportinio veiksmo tikrai netrūko.  Savo vikrumą, išradingumą ir ištvermę įvairiose rungtyse išbandė VSAT Varėnos pasienio rinktinės, Varėnos policijos komisariato, LK KASP Dainavos apygardos 1 rinktinės, Varėnos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, LŠS karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1–osios rinktinės plk. Juozo Vitkaus – Kazimieraičio 105 kuopos ir Varėnos sporto centro atstovai.   

 

Renginį pradėjo ir jo dalyvius trimito melodija pasveikino Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos auklėtinis. Visus susirinkusius pasveikino bei turiningos dienos sportuojant palinkėjo Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas. „Dėkoju visiems, kurie šiandien priėmė iššūkį dalyvauti. Linkiu ne tik siekti nugalėtojo titulo, bet tiesiog smagiai praleisti laiką. Tikiuosi, mūsų rajone gimsta dar viena tradicija!“.

 

 

 

 

 Vėliau Varėnos miesto stadione vyko linksma muzikinė mankšta, kurią vedė Varėnos sporto centro kineziterapeutė Viktė Petrūnina ir kurioje aktyviai dalyvauti ir apšilti buvo kviečiami visi norintys. Po šios kūną bei sielą išlaisvinančios mankštos prasidėjo rungtys. Pirmoji iš jų – smagios varžybos baidarėmis šalia esančiame Karloniškės ežerėlyje.

 

Užduotis komandoms šmaikščiai ir išradingai pristatinėjo jaunasis renginių vedėjas Rokas Trunc, tad nei dalyviams, nei žiūrovams nuobodžiauti neteko.

 

 

Visos renginyje dalyvavusios institucijos taip pat prisidėjo prie jo organizavimo, jos ir pačios buvo parengę įvairių užduočių. Didelio susidomėjimo sulaukė LK KASP Dainavos apygardos 1 rinktinės palapinėje demonstruoti ginklai ir karinė amunicija. Įdomios užduotys buvo parengtos miške, kur reikėjo vizualiai surasti tarp augmenijos paslėptus daiktus. Varėnos policijos komisariato atstovai siūlė rimtą vestibuliarinio aparato išbandymą – kliūčių įveikimą su tam tikrais „girtumo“ akiniais.  Varėnos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos rungtyje dalyviams teko užsidėti ugniagesio uniformą ir pašalinti „cheminį užkratą“. Pasieniečių palapinėje prireikė pademonstruoti miklumą – gulint apsirengti sunkią šunų dresavimo aprangą ir atsistoti. Varėnos sporto centro rungtyse dalyviai išbandė taiklumą svaidant skraidančias lėkštes ir kimštinius kamuolius, o komandinis šokinėjimas per virvę pareikalavo rimto susidirbimo ir ištvermės. Visas rungtis vertino griežti teisėjai, o rezultatai keliavo į bendrą lentelę. Paskutinė rungtis – estafetės, kuriose kiekvienam iš keturių dalyvių reikėjo nubėgti po 100 m. su tarnybų amunicija – skydais, šarvais, šalmais.

 

Viso renginio metu dalyvavę Lietuvos beisbolo asociacijos atstovai supažindino su šia sporto šaka bei leido norintiems išbandyti kamuoliuko atmušimą beisbolo lazda.

 

 

Po gerą pusdienį vykusių įvairių rungčių skambėjo fanfaros patiems geriausiems dalyviams – jie buvo apdovanoti šventės medaliais, taurėmis bei prizais. Juos už atskiras rungtis buvo įsteigusios institucijos. Varėnos sporto centro padėkomis buvo apdovanoti renginio partneriai–organizatoriai.

 

Pirmąją vietą, iš įvairių rungčių surinkusi 52 taškus, laimėjo Varėnos pasienio rinktinės II–oji komanda. Jos nariams įteikta taurė ir aukso medaliai. Antroji vieta, taurė ir sidabro medaliai atiteko LK KASP Dainavos apygardos 1 rinktinės komandai, surinkusiai 48 taškus. Na, o trečiąją vietą, taurę ir bronzos medalius iškovojo  Varėnos sporto centro komanda, surinkusi 42 taškus. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis.

 

 

„Priimk iššūkį“ organizavę Varėnos sporto centro darbuotojai patenkinti, jog renginys  pateisino lūkesčius, nes ir pakalbinti dalyviai dalijosi įspūdžiais, džiaugėsi, jog gerą pusdienį praleidę Varėnos stadione, patyrė gerų emocijų ir laisvalaikį praleido tikrai turiningai. Šio sportinio renginio idėja ir tikslas – suburti į sportuojančią  bendruomenę Varėnos rajone veikiančias institucijas, dar labiau sužadinti varėniškių susidomėjimą sportu, paskatinti aktyviai ir produktyviai leisti laisvalaikį sportuojant – buvo pasiektas. Buvo daug sportinio judesio, dėmesį prikaustančio reginio, malonaus bendravimo, gerų emocijų!

 

 

    

Komentarų nėra