Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Varėniškius policijos pareigūnai nuo šiol pasieks lengviau

Alytaus apskr. VPK informacija  •    •  13:33, 2020-12-18
Varėnos rajono policijos komisariato pareigūnai gyventojus galės pasiekti lengviau.
Alytaus apskr. VPK nuotr.

Jau nuo šiandien, penktadienio, Varėnos rajono policijos komisariato pareigūnai gyventojus galės pasiekti lengviau. Miškingiausios ir savo plotu didžiausios savivaldybės atokiausiuose kampeliuose patruliuos išskirtinis, žaliai baltas, „Toyota Land Cuiser“ tarnybinis policijos automobilis.

 

Lietuvos policija savo transporto priemonių parką papildė šešiais specialiai patruliavimui paruoštais automobiliais. Į Varėną iškeliavo vienas jų.

 

Visureigiai gerai sukomplektuoti, specialiai policijos darbui pritaikytos ypatybės palengvins pareigūnų tarnybą ir padės suteikti pagalbą skubiai ir tinkamai. Varėnos rajono savivaldybės teritorija miškinga, retai apgyvendinta, esant nepalankioms oro sąlygoms į pagalbą skubantys pareigūnai neretai sunkiai pasiekdavo pagalbos prašančius žmones, tekdavo tarnybinį automobilį palikus toliau eiti pėsčiomis. Ekspertai sako, kad su naujaisiais „Land Cruiser“ pareigūnai lengvai įveiks bet kokius kelius.

 

Viena iš policijos prioritetinių krypčių kurti saugesnę aplinką kaimiškose teritorijose, kuriose dažniausiai gyvena senyvo amžiaus ar neįgalūs asmenys, stiprinti policijos bendradarbiavimą ir bendravimą su seniūnijų, kaimų gyventojais bei didinti efektyvų saugumo užtikrinimą kaimiškose vietovėse. Jei policijos pareigūnai gyventojus pasieks lengviau, šie turės galimybę paprastai ir betarpiškai bendrauti su teritoriją prižiūrinčiais policininkais bei gauti kokybiškas paslaugas.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai