Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 27 373

Valdančioji dauguma nepasikeitė – „Už Alytų“ kol kas liko už borto

Alytusplius.lt  •    •  18:03, 2019-08-27
Frakcijos "Už Alytų" prisijungimas prie valdančiosios daugumos Alytuje atidėtas vėlesniam laikui.
AlytusPlius.lt nuotr.

Prie valdančiosios Alytaus miesto daugumos prisijungti planuojančiam  judėjimui „Už Alytų“ to padaryti kol kas nepavyko. Antradienį susirinkę valdantieji sprendimo dėl koalicijos išplėtimo nepriėmė.

 

Posėdyje dalyvavo 13 iš 17 valdančiajai daugumai priklausančių jos atstovų, turėjusių spręsti, ar keisis koalicija.

 

Ne vieną nustebino tai, kad nebuvo gautas frakcijos „Už Alytų“ narių pasirašytas prašymas prisijungti prie valdančiosios daugumos.

 

Buvo  pateiktas tik frakcijos „Už Alytų“ pirmininko Tomo Pačėso pasirašytas raštas, kuriame teigiama, kad frakcija pritaria dabartinės daugumos programai.

 

„Normalaus kreipimosi, kad jie nori jungtis, kaip ir nesulaukėme. Ant koalicijos sutarties yra kiekvieno jos nario vardas, pavardė ir parašas. Šiuo atveju to nebuvo. Tad prašėme, kad būtų išvardinti, kurie frakcijos atstovai jungiasi – ar visi, ar ne. Diskusijų ir apmąstymų sukėlė ir šiandien pasirodžiusi informacija apie jų frakcijos narę Laurą Radzevičiūtę. Reikia aiškumo. Norime žinoti jų frakcijos nuomonę, kaip jie tai vertina, ką galvoja“, - sakė vienas iš valdančiosios daugumos atstovų, konservatorius Andrius Jučas. 

 

Nepriėmus sprendimo, ketvirtadienį vyksiančiame tarybos posėdyje greičiausiai nebus svarstomas ir antrojo administracijos direktoriaus pavaduotojo skyrimo klausimas. Šis pozicija esą turėjo atitekti prie valdančiųjų prisijungsiantiems „Už Alytų“ atstovams, o kandidatu užimti šias pareigas buvo įvardijamas muzikos mokytojas, atlikėjas Giedrius Griškevičius.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra