Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Vairuotojo klystkeliai: trankėsi į bažnyčios tvorą, namą ir pabėgo

Raimonda Andriulionytė  •    •  11:47, 2019-10-04
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus rajone, Dauguose, važinėjo viską griaunantis vairuotojas. Vairuodamas automobilį „Crysler Voyager“, jis atsitrenkė į bažnyčios tvorą, priešgaisrinį hidrantą ir iš įvykio vietos pasišalino. Po to nuvažiavo į Vytauto gatvę, kur atsitrenkė į namo sieną. Iš čia vairuotojas taip pat paspruko.

 

Tokie dalykai Dauguose vyko ketvirtadienio rytą. Po visų nuotykių automobilis buvo rastas paliktas Ežero gatvėje, vairuotojo nebuvo.

 

Kaip teigė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė, tikėtina, kad automobiliu taip pavažinėjo jį pavogęs asmuo, kadangi policija buvo gavusi pranešimą apie šio automobilio vagystę. Jo savininkas informavo, kad automobilis iš jo buvo pavogtas ir rastas apgadintas kitoje vietoje.

 

Tikslias įvykio aplinkybes ir kas taip pasivažinėjo vairuodamas automobilį, nustatys pareigūnai, kadangi dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra