Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 791

Vaikų plaukimo pirmenybėse Dzūkijos sostinėje – alytiškių pergalės

Parengta pagal VšĮ Alytaus sporto ir rekreacijos centro inf.   •    •  14:58, 2020-02-10
Alytuje vyko atviros Alytaus miesto vaikų plaukimo žiemos pirmenybės.
Nuotraukos Karolio Latausko.

Alytuje vyko atviros Alytaus miesto vaikų plaukimo žiemos pirmenybės.

 

Kiekvienais metais į šias varžybas suvažiuoja daugybė jaunųjų plaukikų ne tik iš Lietuvos. Ir šiemet dalyviai atvyko iš Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos. Tarpusavyje dėl prizinių vietų varžėsi beveik 600 plaukikų.

 

 

Jauniausioje 2010m-2011 m. gimusių amžiaus grupėje gimusių geriausiai iš alytiškių sekėsi Nikitui Kastsiukovich. Jis, plaukdamas 50 m distanciją krūtine, užėmė antra vietą. Rapolas Bubnys, plaukdamas tą pačią distanciją nugara, buvo  trečias. Abu šiuos sportininkus treniruoja Lionginas Kuprys.

 

2008-2009 metais gimusių amžiaus grupėje antrąją vietą, plaukdamas 100 m nugara, iškovojo Paulius Stasionis, trenerio Kęstučio Margevičiaus auklėtinis.

 

 

Plaukdamas 100 m distanciją krūtine, antra vietą iškovojo ir trenerės Viktorijos Skroblienės auklėtinis Laurynas Žadeika.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra