Vaikų globos namuose pro langą iškrito nepilnametis

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  11:53, 2017-10-09
Alytaus vaikų globos namai.
AlytusPlius.lt nuotr.

Skubios medikų pagalbos sekmadienį vakare prireikė Alytaus vaikų globos namų auklėtiniui. Nepilnametis iškrito pro antro aukšto langą ir susižalojo. Iškviesti greitosios medicinos pagalbos medikai jį išvežė į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę, o iš ten  vaikinas apžiūrai buvo pervežtas į Kaune esančią gydymo įstaigą.

 

Kas tiksliai sekmadienį nutiko vaikų globos namuose ir kodėl šešiolikmetis jaunuolis iškrito pro langą, pirmadienį ryte aiškinosi ten nuvykusios Alytaus miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojos.

 

Paaiškėjo, kad sekmadienį, po 19 valandos, vaikinas panoro parūkyti. Jis pats savavališkai atsidarė laiptinės langą, užlipo ant prie lango esančio nuožulnaus stogelio, paslydo ir nugarmėjo žemyn.

 

Lūžių ir didesnių traumų nepilnametis išvengė, nukentėjo jo veidas.

 

Kaip teigė Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Žaneta Abromaitienė, vaikinui buvo siūloma psichologo pagalba, tačiau jis jos atsisakė. Jaunuolis teigė, kad jaučiasi gerai.

 

Nepilnametį toliau stebės vaikų globos namų darbuotojai, kurie, esant poreikiui, suteiks šešiolikmečiui reikiamą pagalbą.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai