Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

V. Bareikio koncertas Alytuje: betarpiškas bendravimas su publika ir žadama atskleisti paslaptis

Organizatorių informacija  •    •  14:31, 2023-04-17
Vidas Bareikis.

Savo muzikinio dešimtmečio proga Vidas Bareikis rengia išskirtinį dvylikos koncertų turą per Lietuvą vietose, nuo kurių viskas ir prasidėjo.

 

Vos 100 žiūrovų talpinančios erdvės įvairiuose Lietuvos miestuose yra būtent tos salės, kuriose lygiai prieš 10 metų prasidėjo tada niekam nežinomo atlikėjo muzikinė kelionė.


 
„Visada svajojau sugrįžti į tas erdves, kuriose mano koncertuose apsilankė pirmieji klausytojai. Kartais tekdavo groti vos dvidešimčiai ar net 7 žmonėms, o dabar viskas šiek tiek pasikeitė… Po milžiniško dešimtmečio „Reivo su orkestru“, į kurį atvyko virš 11 tūkstančių žmonių, šis turas bus visiškas kontrastas.

Tie, kurie spės įsigyti bilietus į vos po 100 vietų talpinančiose salėse rengiamus koncertus, turės galimybę mane pamatyti iš labai arti.

Akustiškai prie fortepijono sugrosiu didžiausius savo dešimtmečio hitus ir pabendrausiu su kiekvienu žiūrovu akis į akį.

Tokius koncertus aš dievinu būtent dėl šios intymios, artimos aplinkos ir betarpiško bendravimo su publika” – apie sentimentalų turą sako Vidas Bareikis.

 

Alytus – niekuo ne prastesnis už kitus miestus. Atvirkščiai – Alytaus teatro mažoji salė slepia savyje didelę ir juokingą paslaptį. Ją galės išgirsti kiekvienas, atėjęs į šį neįprastą koncertą.

 

Koncertas – balandžio 20 dieną Alytaus miesto teatre. Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt

Komentarų nėra