Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 26 852

Užuot nunešęs draugei gėlių, alytiškis į pagalbą kvietėsi policiją

Jurgis Kochanskas  •    •  9:15, 2019-08-27
Vyriškis į moters namus norėjo patekti be gėlių, bet su policija.
Asociatyvi nuotr.

Norėdamas susitaikyti su buvusia drauge 32 metų alytiškis Marius K. taip prisidirbo, kad atsidūrė teisme. Jis nubaustas už melagingą policijos iškvietimą. Pareigūnus jis kvietė be jokio reikalo – tik norėjo patekti į butą pas buvusią draugę ir išsiaiškinti su ja santykius.

 

Tokio noro apimtas liepos 13 dieną, 10.37 val., jis paskambino į policijos komisariatą ir pasiskundė, kad buvusi sugyventinė neatiduoda jam priklausančių daiktų ir dokumentų. Gavę budėtojo nurodymą, Alytaus policijos patruliai nuskubėjo į Naujosios gatvės daugiabutį.

 

Nuvykus nurodytu adresu, pranešėjas policijos pareigūnų nelaukė, jų nepasitiko.

 

Patruliai nuėjo į nurodytą butą. Jame rado moterį, kuri paaiškino, kad Marius K. yra jos buvęs draugas. Savo daiktus ir dokumentus jis buvo pasiėmęs jau prieš keletą dienų.

 

Tačiau, moters teigimu, nuolat ateina į namo laiptinę, beldžiasi į jos buto duris, norėdamas pasikalbėti ir susitaikyti.

 

Pasak moters, Marius K. kviesdamas policiją, tikisi su ja kontakto. Kur buvęs sugyventinis gali būti, ji teigė nežinanti, bet prižadėjo  pranešti, kai šis pasirodys.

 

Apie 12.05 val. policija gavo pranešimą, kad minėtos alytiškės buto duris vėl daužo Marius K., prašo jį įleisti.

 

Nurodytu adresu akimirksniu prisistatė tie patys patruliai, bet vyriškio jie ir vėl nesurado.

 

Tačiau bekalbant su buto šeimininke, jis pasirodė - sunkiai lipdamas laiptais į penktą aukštą. Marius K. pareiškė, kad jam policijos pagalbos nereikia, jų nenori, jis tik nori patekti į butą, pabūti su savo drauge ir išsiaiškinti santykius.

 

Policijos pareigūnai pavadino Marių K. į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą. Ten jam nustatė neblaivumą: alytiškis į alkoholio matuoklį įpūtė 3,14 promilės.

 

Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmų teisėja išnagrinėjo administracinio nusižengimo bylą ir nubaudė 32 metų Marių K. už tai, kad jis girtas melagingai iškvietė specialiąją tarnybą – policijos pareigūnus, sutrukdė policijos darbą, žinodamas, kad pagalba nereikalinga.

 

Beje, alytiškis ne kartą baustas už įvairius administracinius nusižengimus, paskirtų baudų nemoka.

 

Kadangi nusižengėlis gailėjosi, jam skirta 300 eurų bauda, neviršijanti straipsnio sankcijoje numatytų jos minimalaus ir maksimalaus dydžių vidurkio.

 

Jei už tuos pinigus būtų nupirkęs rožių savo draugei, gal būtų įsileidusi ir be policijos... .

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra