Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 285

Užsikrėtusiųjų korona virusu Alytuje daugėja, informacijos – ne

alytusplius.lt inf.  •    •  21:10, 2020-03-25
Pirmąją mobilaus punkto darbo dieną nustatyti 4 koronaviruso atvejai.
Alytaus miesto sav. Komunikacijos skyriaus nuotr.

Korona viruso atvejų Alytuje daugėja. Po vakar, pirmąją mobilaus patikros punkto darbo dieną, atliktų tyrimų, iš paimtų 30 mėginių keturi atsakymai buvo teigiami.

 

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiuis pranešė, kad du iš užsikrėtusių asmenų yra alytiškiai, kiti du – regiono gyventojai. Informacijos apie užsikrėtusiųjų turėtus kontaktus kol kas nėra. 

 

Alyyuplius.lt žiniomis, kiti du asmenys, kuriems diagnozuotas koronavirusas - ne Alytaus rajono gyventojai. Druskininkų meras Ričardas Malinauskas savo socialinio tinklo paskyroje taip pasidžiaugė, kad iš dešimt vakar ištirtų asmenų užsikrėtusių virusu nenustatyta nė vieno. 

 

Alytuje veikiančiame patikros punkte tyrimai atliekami Alytaus miesto, Alytaus rajono, Varėnos rajono, Lazdijų rajono, Druskininkų savivaldybės gyventojams.

 

Pirmas koronaviruso atvejis jaunam alytiškiui buvo nustatytas savaitgalį.

 

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras kol kas nepaskelbė informacijos apie jo turėtus kontaktus.

 

Žinoma tik tiek, kad vyras su šeima lankėsi Airijoje, iš kur grįžo kovo 10 dieną. Jis ėjo į darbą, lankėsi kitose vietose.

 

Trečiadienį Alytuje esančiame patikros punkte tyrimui buvo paimta dar 40 mėginių. Ketvirtadienį bus paimta 66.

 

Visoje šalyje griežtinamos karantino, kuris Lietuvoje pratęstas iki balandžio 13 dienos, sąlygos. Už jų pažeidimą siūloma didinti baudas nuo 500 iki 1500 eurų, o nesilaikius saviizoliacijos ir užkrėtus kitus asmenis – ir baudžiamoji ataskomybė.

 

Likime namuose, būkime saugūs.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai