Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Užsienio fotografus sužavėjo Alytus iš paukščio skrydžio

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  12:39, 2014-05-26
Užsienio fotografus sužavėjo Alytus iš paukščio skrydžio
Alytusplius.lt nuotr.

„Gerai, kad yra fontanai, nes Alytus mus pasitiko su Afrikai būdingu karščiu“, - juokavo Tadeušas Percėjus, fotografas iš Lenkijos Opolės miesto, keturias dienas kartu su dar aštuoniais užsienio šalių fotografais viešėjęs Alytuje.

 

Tarptautinio fotografijų projekto „Keturios Alytaus dienos“ dalyviai šiandien dar kartą apsilankė Alytaus miesto savivaldybėje, kur pasidalino viešnagės metu patirtais įspūdžiais, gavo padėkas iš Alytaus miesto mero Jurgio Krasnicko.

 

Anot Alytaus fotografų klubo pirmininko Stasio Šmigelsko, organizaciniai klausimai buvo išspręsti labai gerai, todėl visas laikas buvo skirtas fotografavimui.

 

„Svečiams tai buvo atostogos nuo darbų. Lyginant su praėjusiais metais vykusiu projektu „Viena diena Alytuje“, šiemet mes turėjome daugiau laiko, galėjome apžvelgti miestą įvairiais rakursais: dieną, naktį, vakare, ryte. Tikimės, kad kitais metais miestų partnerių fotografų viešnagė Alytuje truks septynias dienas“, - kalbėjo S. Šmigelskas.

 

Vizito miesto savivaldybėje metu buvo parodytos svečių per keturias dienas užfiksuotos fotografijos. Vienus fotografus labiau traukė senoji miesto architektūra, kultūros paveldas, kiti fiksavo šešėlio magiją, atspindžius.

 

Visi fotografai džiaugėsi puikiai praleistu laiku ir akcentavo, kad skrydis lėktuvu virš Alytaus paliko neišdildomą įspūdį.

 

Svečiai iš Lenkijos, Latvijos bei Baltarusijos į Alytų atvyko įgyvendinti bendro Alytaus miesto savivaldybės, Alytaus fotografų klubo ir miestų partnerių fotografijų projekto „Keturios Alytaus dienos".

 

Komentarų nėra