Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 27 373

Užgesus ilgamečio pareigūno gyvybei – gedulas ugniagesių bendruomenėje

Raimonda Andriulionytė  •    •  15:48, 2019-10-08
K. Rydolį (vyriškis su fotoaparatu) kolegos prisimena kaip visada pasiruošusį padėti ir patarti.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus ugniagesiai antradienį darbe nesulaukė savo kolegos. Juos pasiekė skaudi žinia apie ilgamečio darbuotojo, Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojo Kęstučio Rydolio mirtį.

 

Pareigūno gyvybė užgeso antradienio naktį. Paryčiais skaudi žinia pasiekė ir šiuo metu atostogaujantį Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininką Algirdą Bautronį, patvirtinusį žinią apie kolegos netektį.

 

„Šią liūdną žinią sužinojau apie 5 valandą ryto. Reiškiu nuoširdžią užuojautą Kęstučio šeimai, visiems artimiesiems“, - sakė A. Bautronis.

 

56 metų K. Rydolį, priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje dirbusį daugiau kaip du dešimtmečius, jo kolegos mini tik geriausiu žodžiu. Prisimena jį kaip visada padedantį, kitiems pavyzdį rodantį žmogų ir pareigūną.

 

„Tai žmogus – iš didžiosios raidės. Su jo išėjimu gaisrinėje tarsi kažkas užgeso“, - apie velionį kalbėjo netekties prislėgti jo kolegos. 

 

Pastaruoju metu K. Rydolis ėjo Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojo pareigas, anksčiau jis vadovavo Operacinio vadovavimo skyriui.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra