Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Už vaikų išlaipinimo stotelėse paliktus automobilius – kol kas tik įspėjimai

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  17:02, 2023-03-07
Dalis alytiškių piktnaudžiauja parkavimo galimybėmis vaikų išleidimo stotelėse ir palieka juose automobilius gerokai ilgesniam laikui.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytaus misto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai pastarosiomis dienomis sako pastebintys, kad dalis alytiškių piktnaudžiauja parkavimo galimybėmis vaikų išleidimo stotelėse ir palieka juose automobilius gerokai ilgesniam laikui.

 

„Toks įspūdis, kad stotelėje pastatyto automobilio savininkai nieko bendro su vaikais ir neturi – pastebime, kad tas pats automobilis stovi ir pusvalandį, ir dar ilgiau, o vaikus iš tiesų atvežę tėvai neturi kur sustoti ir saugiai išleisti vaikučių“, - sakė Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Rytis Vitkauskas.

 

Jo teigimu, skyriaus darbuotojai automobilių, užstačiusių stoteles savininkams kol kas vykdomos akcijos metu tik palieka įspėjimus nepalikti transporto priemonių ilgesniam laikui, tačiau R. Vitkauskas primena, kad pagal atitinkamą Administracinių nusižengimų kodekso straipsnį vairuotojai gali būti baudžiami už administracinės teisės pažeidimą.

 

Jame už Kelių eismo taisyklių pažeidimą numatyta bauda nuo 30 iki 90 eurų.