Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Už lopšelių-darželių lankymą tėvų atostogų metu mokėti nereikės

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  14:39, 2019-05-29
J. Šukevičienė.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Gegužės mėnesio tarybos posėdyje patvirtinta tvarka pagal kurią tėvai, ketinantys vasarą leisti savo vaikus į darželius, už tai turės sumokėti avansu. Tai turėtų tapti drausminimo priemone tėvams ir kartu taupyti miesto biudžeto lėšas - iš prašymus pateikusių tėvų, vaikus į darželius atvesdavo tik apie 50 procentų.

 

Siūlomiems pokyčiams sulaukus didelio atgarsio tėvų bendruomenėje, planuojama sprendimą papildyti ir pakoreguoti tvarką, numatant mokesčio už tėvų atostogų laiką neskaičiuoti.

 

„Atsižvelgdami į tėvų bendruomenės nuomonę, birželio mėnesio tarybos posėdžiui skubiai teiksime tvarkos pakeitimą, “ – teigė mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė. „Kokiu būdu tai bus įgyvendinama praktikoje, šiuo metu aiškinasi atsakingi specialistai ir apie tai bus informuota papildomai“.

 

Primename, jog pagal naują tvarką prašymą tėvai turi pateikti iki birželio 1 dienos. Jame turi būti nurodomas mėnuo, kada vaikas lankys ikimokyklinio ugdymo įstaigą ir kokiu laikotarpiu atostogaus tėvai. Iki birželio 24 dienos turės būti sumokėtas išankstinis mokestis už liepos mėnesį  arba iki liepos 24 d. už rugpjūčio mėnesį. Išankstinis mokestis bus skaičiuojamas pagal mėnesio darbo dienų skaičių. Mokestis bus negrąžinamas, išskyrus vaiko ligos atvejus, jei tokių bus.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai