Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Ugniagesiams pavyko išgelbėti moterį: į butą pateko autokopėčiomis (VIDEO)

Daina Baranauskaitė  •    •  13:52, 2023-09-22

Penktadienio popietę net trys Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos autocisternos skubėjo į Naujosios gatvės  36 daugiabutį. Gyventojai pranešė, jog pro vieno iš butų langus veržiasi dūmai.

 

„Pagal pranešto įvykio pavojingumą, išskubėjo trys autocisternos, kartu ir greitosios medicinos pagalbos medikai, pareigūnai. Į butą patekti pavyko autokopėčiomis, pro langą. Virtuvėje radome sukniubusią, neadekvačią, apie 60 metų moterį“, - iš įvykio vietos komentavo pamainos viršininkas Kęstutis Aleškevičius.

 

Ugniagesiai teigė, jog patekus į butą – dūmų koncentracija buvo labai didelė, tad jeigu kaimynai būtų kiek uždelsę ir laiku neiškvietę pagalbos – moteris galėjo mirtinai užtrokšti. „Taip, moteriai išgelbėta gyvybė. Tačiau tai – ne tik ugniagesių greito darbo rezultatas. Šaunuoliai kaimynai, kurie neliko abejingi ir mums pranešė“, - kalbėjo ugniagesių pamainos vadas K. Aleškevičius.

 

Moteris perduota į medikų rankas.

 

Spėjama, jog ji virė pietus, pasidarė bloga, sukniubo prie viryklės. Maistas puode prisvilo, o pamatę pro langus besiveržančius dūmus – kaimynai iškvietė ugniagesius.

 

Juozo Makausko vaizdo įrašas.

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai