Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 441

Tyrimai dėl viruso – ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo darbuotojams

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  12:03, 2020-05-12
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytuje dėl koronaviruso infekcijos pradedami tirti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojai.

 

Gegužės 11 d. Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą dėl prevencinių laboratorinių tyrimų COVID-19 ligai diagnozuoti Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, darbuotojams.

 

Šiame dokumente nustatyta tvarka, kaip, norėdamas išsitirti dėl COVID -19 infekcijos,  turėtų elgtis tyrimus norints atlikti asmenys.

 

Įsakyme numatyta, kad švietimo įstaigų vadovai turi sudaryti savo darbuotojų, kuriems priklauso prevencinis tyrimas dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos), sąrašą, apie tai informuoti darbuotojus ir suteikti jiems galimybę nuvykti į mobilų punktą Pramonės g. 1B, Alytuje, kad būtų atliktas minėtas prevencinis tyrimas.

 

Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, darbuotojai, kurie buvo įtraukti į prevencinio įstaigos testavimo sąrašą, turi skambinti telefonu 1808, registruotis dėl prevencinio tyrimo atlikimo, nurodyti registravimosi kodą ,,DARŽELINUKAI“ ir nurodytu laiku nuvykti į mobilų punktą.

 

Administracijos direktoriaus įsakymu taip pat pavesta Alytaus miesto savivaldybės mobilaus punkto koordinatoriui organizuoti Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, darbuotojų mėginių paėmimą COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) laboratoriniams tyrimams atlikti atsižvelgiant į Alytaus miesto savivaldybės mobiliam punktui priskirtos laboratorijos pajėgumus.

 

 

Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklnio ir priešmokyklinio ugdymo programas, vadovai Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-05-08 sprendimo Nr. V-1104 „Dėl prevencinių laboratorinių tyrimų COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) diagnozuoti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų darbuotojams“ 4 punkte nurodytą informaciją teikia Alytaus miesto savivaldybės administracijos vyriausiajam specialistui (savivaldybės gydytojui) el. paštu povilas.jagelavicius@alytus.lt.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai