Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Turto valdymo skyriui vadovaus K. Škarnulienė

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  17:25, 2023-10-05
K. Škarnulienė.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Darbą Alytaus rajono savivaldybėje pradėjo nauja Turto valdymo skyriaus vedėja.

 

Konkursą į šias pareigas laimėjusi Kristina Škarnulienė yra įgijusi Viešojo administravimo magistro laipsnį Kauno technologijos universitete. Pastaruosius penkerius metus Kristina dirbo Kalvarijos ligoninės direktore.

 

Valstybės tarnyboje K. Škarnulienė dirba nuo 2009 m. Yra dirbusi Kalvarijos bei Alytaus miesto savivaldybėse.

 

Alytaus rajone prieš septynerius metus su šeima įsikūrusi K. Škarnulienė teigia jau kurį laiką besidairiusi darbo arčiau namų, todėl pamačiusi darbo skelbimą jai artimoje srityje – nedvejodama kandidatavo.

 

Spalio 3-ąją pasibaigus terminuotai darbo sutarčiai Kalvarijos ligoninėje, jau kitą dieną Kristina darbą pradėjo Alytaus rajono savivaldybės administracijoje.

 

„Man visad rūpėjo rajono naujienos, kuo kvėpuoja šis kraštas, nes čia ne tik gyvename, čia auga ir mokosi mano vaikas, tad džiaugiuosi galėdama prisijungti prie Alytaus rajono savivaldybės, dirbančios rajono žmonių labui, komandos“, – sakė K. Škarnulienė.

 

Turto valdymo skyrius kuruoja tokias rajono gyventojams svarbias sritis, kaip užimtumo didinimas, Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programa, tad naujoji skyriaus vedėja nieko nelaukusi kibo į darbus.

 

„Rajonas turi daug potencialo, nuostabus savo gražia gamta, šalia vingiuojančiu Nemunu, tikiu, kad įnešiu šviežio oro gūsį ir neabejoju, kad surėmę pečius pasieksime, kad Alytaus rajonas klestėtų“, – sakė K. Škarnulienė.

 

Naujoji Turto valdymo skyriaus vedėja yra ištekėjusi, augina dešimties metų sūnų.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai