Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Iš turnyro Vokietijoje alytiškiai grįžo su sidabro medaliais

Kęstutis Dambrauskas   •    •  9:32, 2019-11-07
Alytiškių komanda (iš kairės į dešinę): treneris Tomas Vainikonis, Kostas Paulėkas, Lukas Laukevičius, Matas Platūkis, Adolis Malijonis, Nikolas Pankūnas, Kipras Mockevičius, Adas Dapkūnas, Matas Kudarauskas, Žygimantas Remeškevičius, tupi Jorestas Dabušinskas, Mintvidas Vainilavičius, Donatas Beinoris, Domas Spitrys.
A. Vainikonio nuotr.

Lapkričio pradžioje Vokietijos Halle mieste vyko tradicinis tarptautinis jaunių vandensvydžio turnyras. Į šį turnyrą jau šeštą kartą buvo pakviesta Alytaus sporto ir rekreacijos centro jaunių vandensvydžio komanda. Halle komanda kasmet dalyvauja ir mūsų mieste rengiamuose vandensvydžio turnyruose „Alytus“.

 

Turnyre Vokietijoje dalyvavo aštuonios jaunių vandensvydžio komandos: „Helsinki Kuhat“ (Suomija), „Plauen SWV“ (Vokietija), Halle „SV Halle“ (Vokietija), „SGV Brandenburg“ (Vokietija), Alytaus SRC (Lietuva), „OSC Potsdam“ (Vokietija), „WU Magdeburg“ (Vokietija), „Efurter SSC“ (Vokietija).

 

Pirmose rungtynėse alytiškiai vieno įvarčio skirtumu 8 : 9 nusileido turnyro nugalėtojai Potsdamo komandai, tačiau kitas tris rungtynes laimėjo prieš dvi komandas iš Vokietijos ir komandą iš Suomijos.

 

Ketvirtose rungtynėse rezultatu 13 : 5 nugalėję turnyro šeimininkus, Halle vandensvydininkus, mūsų miesto komanda iškovojo antrąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliais.

 

Rezultatyviausiai alytiškių komandoje žaidė miesto Putinų gimnazijos moksleiviai Matas Kudarauskas, pelnęs 13 įvarčių, Adolis Malijonis, pelnęs 9 įvarčius, A. Ramanausko Vanago gimnazijos moksleivis Matas Platūkis, pelnęs 19 įvarčių. Pagirtinai komandos vartus gynė Jotvingių gimnazijos mokinys Adas Dapkūnas.

 

Prie komandos pergalių prisidėjo ir Alytaus komandai turnyre atstovavo plaukimą kultivuojantis ir pas trenerį Kęstutį Margevičių besitreniruojantis Kipras Mockevičius. 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra