Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Turguje – pokyčiai: nebeliko senųjų gėlių kioskų

Raimonda Bernatavičienė  •    •  14:40, 2022-09-19
Nukeliami senieji gėlių kioskai.
Juozo Makausko nuotr.

Jotvingių gatvėje esančioje gėlių turgavietėje – pokyčiai. Pirmadienį čia nebeliko senųjų kioskų, kuriuose buvo prekiaujama daug metų. Prekybininkai sako, kad kioskai jau „atitarnavo“ – atvykusi sunkiasvorė technika juos nukėlė ir išvežė. Ir nors gėlių turgus dabar kiek ištuštėjęs, tačiau jau šią savaitę jame bus pastatyti nauji prekybos paviljonai.

 

„Gėlių turgus atsinaujina. Prekybininkai viską daro savo iniciatyva ir pastangomis. Vietoj senų kioskų atsiras nauji, atitinkantys visus miesto standartus – atrodys ir puošniau, ir moderniau. Permainomis išties džiaugiamės“, - pasakojo ilgametė gėlininkė Virginija Karčiauskienė.

 

Vietoje senųjų kioskų iš viso bus pastatyti devini nauji prekybai skirti paviljonai. Keturi jų – juodos spalvos – jau atkeliavę, juos praeiviai gali pamatyti stovinčius šalimais turgavietės. Dar penki bus atvežti šią per šią savaitę.

 

„Esame įpratę dirbti visokiomis sąlygomis, karantinas daug ko išmokė, tad ta viena savaitė prekybai nieko nesutrukdys. Tačiau jau greitai dirbsime naujuose kioskuose, bus smagiau ir mums, ir pirkėjams“, - sakė V. Karčiauskienė.

 

Naujieji kioskai. Juozo M. nuotr.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai