Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Treniruočių dienoje dalyvavo daugiau nei du šimtai alytiškių

„ŠaulėGYM“ informacija  •    •  9:13, 2019-04-21
Treniruočių dienoje dalyvavo daugiau nei du šimtai alytiškių.
Birutės Kirkliauskienės nuotr.

„ŠaulėGYM treniruočių diena" ir šio klubo 19-asis gimtadienis atnešė šventę alytiškių sieloms ir padailino jų kūnų linijas. Su šūkiu „Pakelk energiją į aukštesnį lygį!” klubo nariai, gerbėjai ir kiti aktyvaus gyvenimo bei sveikatinimo entuziastai susirinko Alytaus jaunimo centre, kur jų jau laukė nepakartojama sporto fiesta.

 

Dance  ir fitness

 

19-tą kartą surengtoje „ŠaulėGYM treniruočių diena" į Agnė Buta vedamas treniruotes šiemet susirinko per 200 aktyvių šokius ir sportavimą mylinčių bei  savo sveikata ir kūno linijomis besirūpinančių mergaičių, moterų ir merginų. Renginys prasidėjo ŠaulėGYM prezidentės Gitanos Vitkauskienės pasveikinimo kalba, kurioje buvo linkima jaustis ir atrodyti puikiai, o pokyčius pradėti nuo sportavimo.

 

Paklausus renginio dalyvių, ką joms reiškia sportas, jos atsakė: „Sportas gražina ir palaiko gerą formą. Sportas yra saviraiška ir savęs pažinimas, jaunatviškumo ir pozityvios energijos šaltinis, geriausiais laikas ir atsipalaidavimas. Sportavimas -  tai bendramintės su kuriomis linksma“.

 

Renginys prasidėjo ŠaulėGYM parodomąja programa, paruošta trenerių Loretos Spitrytės, Rūtos Karkauskaitės-Ivanauskės ir klubo vadovės Gitanos Vitkauskienės. Smagų pasirodymą pristatė judesio namai „Aero Do”, vadovaujami Dovilės Narkunienės.

 

Scenoje pasirodžius temperamentingajai trenerei Agnei Butai  buvo išmokta ir atlikta stilizuota šokio choreografiją „Glam dance”. „Vesti vieną ir tą pačią treniruotę keturmetei ir keturiasdešimtmetei iššūkis -nelengvas, bet gavosi puikiai! Linkiu ir toliau eiti su sportu koja kojon!”, - sake trenerė.  

 

Po pertraukėlės šventinę šokio treniruotę keitė intensyvioji dalis – „Strong by Agnė“. Bokso, savigynos elementai, šuoliukai, atsispaudimai ir prisėdimai - šventės dalyvės braukė prakaitą, bet nepasidavė!

 

 

Aktyvioji dalis baigėsi Agnės Buta pravesta „Body Flow“ treniruote jau gulint ant kilimėlių. Pagrindinis šios treniruotės taikinys – pilvo preso, nugaros ir liekną taliją formuojantys raumenys bei tempimo pratimai, lemiantys gražią laikyseną, todėl visų merginų ir moterų entuziazmas liejosi per kraštus.

 

Treniruočių dienos pabaigoje šio renginio organizatorė ir trenerė Gitana Vitkauskienė visus pakvietė į Relaxtion&Meditation“: atsipalaidavimo, kvėpavimo, saviįsiteiginių ir dėkingumo sesiją, skelbiančią, kad laimės užteks visiems.

 

Pasibaigus dienai, salėje ir vestibiulyje dar ilgai netilo šventiškas sambrūzdis. Svečiai, dalyvės ir organizatoriai gyvai dalijosi įspūdžiais, gyrė trenerius, aptarė ir aukštai įvertino jų pademonstruotas treniruočių programas.

 

Nuolatinės klubo „ŠaulėGYM" narės į Alytų atvykusią trenerę gyrė už išskirtinai įdomią programą: ne per daug sudėtingą choreografiją, judesių ir judėjimo brėžinio aiškumą, publikos valdymą, charizmą ir dėmesingumą.

 

 

Pirmą kartą renginyje apsilankiusios dalyvės pripažino, kad treniruočių diena jas nustebino, mat nesitikėjusios tokio aukšto lygio, masinio aktyvaus judėjimo renginio. „ŠaulėsGYM" prezidentė Gitana Vitkauskienė po renginio džiaugėsi, kad kasmet pavyksta sėkmingai surengti tokią šventę, kurios metu Alytaus miesto bendruomenei suteikiama galimybė sudalyvauti vedančių Lietuvos trenerių pamokose.

 

Šypsenų, diplomų ir dovanų jūra

 

„ŠaulėGYM“ treniruočių dienai virsti tikra miesto švene padėjo ne tik šypsenos, puikūs įspūdžiai iš trenerių pravestų sportinių programų, bet ir visas kalnas diplomų, prizų, padėkų ir dovanų. Ištvermingiausia – Justė Karvelytė, techniškiausia – Vaiva Danisevičiūtė, energingiausia – Raminta Šarkutė, nuotaikingiausia – Oksana Buslavičienė.

 

 

Nebuvo nei vieno šventės dalyvio, kuris būtų parsinešęs šį pavasarinį sporto, geros nuotaikos ir puikiai praleisto laiko užtaisą tik mintyse ar šiek tiek maudžiančiuose raumenyse. Visiems programos dalyviams  įteikti sertifikatai, liudijantys, jog žavi savaitgalio popietė nebuvo praleista veltui – laikas tirpte sutirpo šokio, sporto ir tik gerų emocijų šventėje. Iš viso „ŠaulėGYM“ renginio metu įteikė 200 pažymėjimų, 25 padėkas ir 40 vnt. savo firminių prizų!

 

„Likau stipriai nustebinta dalyvių gausa, renginio organizavimo kokybe bei G. Vitkauskienės entuziazmu skatinti sveikatingumą, negalvojant apie sugaištą laiką, atsisakant pelno. Labai patiko dalyvių laisvumas, nuoširdumas, puikūs fitneso įgūdžiai - mes kartu šį renginį pavertėme tikra švente“,- renginio uždarymo metu kalbėjo trenerė Agnė Buta.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai