Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Trenerio elgesys šokiravo: „To dar nesu matęs“

AlytusPlius.lt informacija  •    •  10:12, 2023-03-03
Asociatyvi nuotr.
mediakatalogas nuotr.

Vyriškis (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) panoro pasidalinti nemalonia patirtimi, su kuria susidūrė viename iš Alytuje esančių sporto klubų. Čia jį nustebino trenerio bendravimas su klientais. Alytiškis teigė, kad darbuotojo bendravimo stilius priminė „naktinio baro apsauginio“ ir tvirtino nesuprantantis, kaip sporto klube gali dirbti toks žmogus.

 

Pateikiame alytiškio laišką:

 

„Noriu pasidalinti savo nemalonia patirtimi viename Alytaus sporto klubų. Atėjęs pasportuoti, prie įėjimo pamačiau eilutę alytiškių. <…> Tarp jų vaikščiojo klubo treneris, toks stambesnis (vardas redakcijai žinomas), kuris buvo atėjęs padėti lankytojams su registracija. Laukdamas eilėje turėjau laiko paklausyti, kaip minėtas treneris bendrauja su klubo lankytojais.

 

Bendravimo stilius man priminė naktinio baro apsauginį. Galbūt neveikė sistemos – pasitaiko. Gal ir žmonės kažko nemokėjo – išmoks. Tačiau jie neturėtų būti maišomi su purvu, jie nieko blogo nepadarė. Vienas jaunuolis jam pasakė: „atsiprašau, nepavyksta man įeiti“, šis atkirto: „tai varyk namo, ko čia stovi?". Tuomet jaunuolis  pasakė: „tada grąžinkit mano pinigus“. Treneris priėjo prie jo išskėtęs pečius apie 30 cm atstumu, „įsmeigė“ į jį žvilgsnį ir pasakė: „kokius aš tau pinigus turiu grąžint?“. Laukė tiek moterų, tiek vyrų, tiek jaunuolių, ir niekas nekėlė panikos, elgėsi padoriai, tačiau tvyrojo nejauki tyla.

 

Bevaikščiodamas treneris dūsavo, sakė: „oi kaip jūs mane visi užknisat, turiu ir be jūsų veiklos“. Negirdėjau konteksto, bet girdėjau žodžius „patylėk“, „pasvajok“. Gal tik su moterimis bendravo maloniau. Man tekę lankytis ir smirdinčiose provincijų „štanginėse“, tačiau niekur nesusidūriau su panašiai bendraujančiu treneriu.

 

Planuoju toliau lankytis šiame klube ir rekomenduoju kitiems, nes tai, mano manymu, pats geriausias klubas Alytuje. Tačiau lankysiuosi, kai šiam treneriui bus išeiginės, kad nesigadinti dienos. Kiti šio klubo treneriai yra nuostabūs žmonės, bet tokie piliečiai kaip šis – neturėtų dirbti tokio darbo“.

 

AlytusPlius.lt susisiekė su minėto sporto klubo atsovais, teiravosi, ar jiems toks atvejis žinomas, ko ruošiasi imtis, ar pasikalbės su minėtu treneriu.

 

„Informacijos apie tokį incidentą iš klientų nesame gavę, todėl komentarų šia tema neturime“, - raštu trumpai informavo sporto klubo Klientų aptarnavimo centras.