Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Tragiškai žuvusi vienuolikmetė treniruotis pradėjo prieš dvi savaites

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  10:45, 2014-05-30
Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktorius T. Stupuris
Alytusplius.lt nuotr.

„Trenerė Alytaus sporto ir rekreacijos centre dirba vienerius metus. Ji yra Alytaus sporto mokyklos auklėtinė, dviratininkė, sporto meistrė. Dabar vyksta tyrimas. Trenerė ištikta šoko, su ja sunku kalbėti apie šį įvykį“, - sakė Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktorius Tomas Stupuris.

 

Šiandien surengtoje spaudos konferencijoje jis patvirtino, kad  įvykio aplinkybes aiškinasi ir policija, ir ASRC sudaryta komisija, kuri dirbs dešimt dienų. „Mes ten nebuvome, gerai nežinome, kas ten atsitiko“, - pripažino T. Stupuris. "Darysime viską, kas įmanoma, kad palengvintume naštą žuvusiosios šeimai ir kad laidojimo išlaidų jinai nepatirtų", - sakė sporto centro vadovas. 

 

Anot jo, vakar po sunkvežimio ratais žuvusi vienuolikmetė dviratininkė treniruotis pradėjo vos prieš dvi savaites. 32 metų trenerė šioje grupėje treniravo pačius jauniausius sportininkus, kuriems suteikiami važiavimo pagrindai.

 

Alytaus sporto ir rekreacijos centro direktorius teigė, kad trenerė su dviratininkais važiavo treniruotėms patvirtintu maršrutu, kuris derinamas su sporto rūmų direktoriaus pavaduotoju. Ties Dainų slėniu jie kirto kelią, norėdami įvažiuoti į dviračių taką, bet nespėjo.

 

Pasak T. Stupurio, dviratininkus lydintis saugos automobilis yra privalomas tuomet, kai treniruotės vyksta plente. Treniruojantis dviračių takuose jis nereikalingas.

 

Alytaus sporto ir rekreacijos centro tyrimo išvados bus pateiktos policijai. Ji taip pat atlieka tyrimą.

 

 

Komentarų nėra